Vileda Virobi Slim - robotický mop, který utírá vaše podlahy

Není skladem / Dodání do 4 týdnů

1 459,90 Kč 1 149,00 Kč

Virobi Slim je tichý malý pomocník, který vám usnadní čištění podlah. Odpočiňte si, zatímco za vás vytírá podlahu. Jeho silnými stránkami jsou vytírání prachu pod nábytkem a sbírání zvířecích chlupů.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Vileda Virobi Slim - robotický mop, který utírá vaše podlahy

1 459,90 Kč 1 149,00 Kč

Přednosti produktu


1. Elektrostatické prachové utěrky

Robotický mop se dodává se třemi dalšími antistatickými čisticími utěrkami. Tyto látkové utěrky jsou elektrostatické a fungují jako prachové magnety. Lze je snadno znovu použít a očistit. Následně je můžete jednoduše vyhodit do domácího odpadu.

2. 240 minut vytírání

Robotický mop je vybaven vysoce výkonnou lithium-iontovou baterií, která se nabíjí maximálně 5-6 hodin. Po uplynutí této doby je elektrický mop připraven vytírat vaše podlahy přibližně 4 hodiny. Nabíječka je v ceně.

3. Čištění pod nábytkem

Robotický mop Virobi Slim je ve srovnání s předchozími elektrickými prachovkami velmi malý. Jeho výška 4,5 cm je ideální pro čištění pod nábytkem a jinými překážkami.

VÍCE INFORMACÍ o robotickém mopu Vileda Virobi Slim

VÍCE INFORMACÍ o robotickém mopu Vileda Virobi Slim

Virobi Slim je elektrický mop pro čištění podlah. Pokud máte domácího mazlíčka, můžete ve svém domě občas najít velké množství kočičích nebo psích chlupů. V některých pokojích, například v koupelně, se tyto chlupy vyskytují méně. Avšak v obývacím pokoji jsou tyto chlupy velmi časté. Chcete-li se zbavit prachu a nečistot, nechte robotický mop vytřít vaše podlahy samotného. Vysoce výkonná lithium-iontová baterie se nabíjí pouze 5-6 hodin, dokud není zcela nabitá. Poté je robotický mop připraven vytírat vaši podlahu po dobu 4 hodin. Naše robotické mopy jsou navrženy pro práci s elektrostatickou technologií, která zaručuje rychlé a důkladné zachycení prachu na vašich podlahách. U 4,5 cm nízkého čisticího robota Virobi Slim je zvládnutelné i dosažení pod nábytek. Tiše zametá všechny tvrdé podlahy. Po mokrém vytírání podlahy se ujistěte, že je vše suché, než robotický mop znovu položíte na zem. Elektronický zametač podlahy pracuje bezdrátově a jeho baterie jsou dobíjecí, stejně jako jeho čisticí utěrka je opakovaně použitelná. Jednoduše ji umyjte ručně, dokud ji nevyhodíte. Nechte tento robotický mop dělat vaše domácí práce, protože je to chytrý způsob, jak vytřít vaše místnosti, aniž byste museli pohnout prstem. Robot dokáže zázraky na dřevě a lze jej používat každý den. Pokud nechcete drhnout, zametat, otírat nebo kartáčovat, jednoduše si vyberte jeden z našich robotických mopů, který to místo toho udělá za vás. Vytření domova nikdy nebylo jednodušší!

JAK POUŽÍVAT NÁŠ ROBOTICKÝ MOP

1

Nabijte baterii

Než začnete vytírat podlahy, nabijte baterie elektronického mopu až do úplného nabití, aby mohl běžet 240 minut.
2

Zmáčkněte Start

Nabíjecí robotický mop musí být spuštěn na vaší podlaze, aby bylo možné začít vytírat a sbírat prach a vlasy.
3

Vyberte režim

Chcete-li použít svůj bezdrátový elektrický mop, vyberte preferovaný režim čištění, a to 30minutové nebo 120minutové automatické vytírání pro větší nebo menší plochy.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Na rozdíl od klasického vysavače váží tato prachovka pouze 400 gramů bez čisticí podložky. Je kompaktní a lehký a lze jej snadno přenášet a skladovat. Jeho kompaktní velikost také usnadňuje skladování a šetří místo.
Samozřejmě lze robot na stírání podlahy používat každý den. Jednoduše nabijte baterie a ujistěte se, že máte náhradní utěrky z mikrovlákna, abyste je mohli v případě potřeby vyměnit.
Stačí stisknout tlačítko start a robot automaticky začne vytírat vaše podlahy. Můžete vybrat režim rychlého úklidu pro menší oblasti nebo aktivovat režim intenzivního čištění větších ploch ve vašem domě.
Ano, náhradní utěrky jsou k dispozici v balení po 20ks. Naleznete je na našem e-shopu.
Robotický mop je speciálně navržen pro tichou práci. Je proto vhodný pro použití v noci. Ujistěte se však, že se váš robot na čištění podlah nezasekne o překážky na podlaze.
a brand of FREUDENBERG