Vileda Neo Plus žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 672,00 Kč
Kód produktu: VI163312

S kompaktním žehlícím prknem Vileda Neo plus je žehlení hotové za chvilku. Díky paru propustnému žehlicímu prknu můžete prádlo vyžehlit bez námahy a rychle. Větší bezpečnost zajišťují protiskluzové nožičky a dětské bezpečnostní pojistka Click & Stop.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Kompaktní velikost

Žehlicí prkno Vileda Neo plus Vás přesvědčí svou kompaktní velikostí. Na žehlicí ploše 114 x 33 cm lze prádlo snadno vyžehlit. Po práci můžete žehlicí prkno složit a odložit, abyste ušetřili místo.

2. Funkčnost

Žehlicí prkno Vileda Neo plus nabízí užitečné doplňkové funkce, které vám žehlení usnadní. Je to odkládací plocha s výřezy pro věšáky na oblečení, elektrická zásuvka a držáku kabelu.

3. Bezpěčnost a komfort

Protiskluzové nožičky zajišťují větší přilnavost i na hladkých podlahách. Dětská bezpečnostní pojistka Click & Stop zabraňuje náhodnému složení žehlicí desky Neo plus.

Žehlicí prkno Vileda Neo Plus: kompaktní, bezpěčné, funkční.

Žehlicí prkno Vileda Neo Plus: kompaktní, bezpěčné, funkční.

Vileda žehlící prkno Neo plus je dokonalým pomocníkem při péči o prádlo. Kompaktní žehlicí prkno má štíhlý design s žehlící plochou o délce 114 cm a šířce 33 cm, ale nabízí dostatek prostoru pro pohodlné žehlení kalhot, košil, triček a dalších kusů prádla. Chcete-li chránit záda a klouby, můžete žehlicí prkno nastavit na výšku až 90 cm.

Potah na žehlicí prkno je vyroben ze 100% bavlny a zajišťuje, že žehlička hladce klouže po povrchu. Světle modrý design žehlicího potahu s barevným vzorem přináší do vašeho bytu radost a žehlení ještě zpříjemňuje. Pěnová výplň potahu zabraňuje tomu, aby kovová žehlicí plocha tlačila na prádlo.

Díky dodatečnému vybavení žehlícího prkna Vileda můžete žehlit také s maximálním komfortem. Žehličku můžete odložit na robustní odkládací plochu, když ji nepotřebujete. Výřezy na železné opěrce nabízejí prostor pro dva věšáky na oblečení. Žehlící prkno Neo plus má navíc elektrickou zásuvku, ke které můžete žehličku připojit. Držák kabelu zajistí, že se kabel náhodně nedostane pod žehličku nebo vás nebude rušit při práci.

Žehlicí prkno Vileda  Neo plus nabízí také řadu funkčních bezpečnostních prvků. Dětská bezpečnostní pojistka Click & Stop zabraňuje náhodnému složení žehlící desky, pokud do ní narazíte vy, vaše děti nebo domácí mazlíčci, a umožňuje snadné nastavení výšky. Díky protiskluzovým nohám je zaručen stabilní stojan i na hladkých podlahách.

Bezpěčné a pohodlné žehlení s Vileda Neo Plus žehlicím prknem

1

Držák kabelu

Pomocí držáku kableu můžete optimálně zajistit žehličku. Zafixujte kabel a žehlete aniž by se vám kabel žehličky dostal do cesty.
2

Bezpěčnostní dětská pojistka

Pomocí dětské pojistky Click & Stop lze snadno nastavit výšku žehlícího prkna Neo plus až na 90 cm. Kromě toho žehlicí prkno zajistíte, aby se žehlicí prkno náhodně nesložilo.
3

Perfektní stabilita

Žehlicí prkno Neo plus má protiskluzové nožičky, které zajišťují optimální stabilitu na všech podlahách. Žehlicí prkno je bezpečný a během práce neklouže.

Detaily a vlastnosti produktu

a brand of FREUDENBERG