Vileda Neo Plus žehlicí prkno S

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 613,00 Kč
Kód produktu: VI163312

S kompaktním žehlicím prknem Vileda Neo Plus je žehlení hotové za chvilku. Díky paru propustnému žehlicímu prknu můžete prádlo vyžehlit bez námahy a rychle. Větší bezpečnost zajišťují protiskluzové nožičky a dětská bezpečnostní pojistka proti náhodnému složení. Žehlicí prkno s kompaktní velikostí 114 × 33 cm.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Kompaktní velikost

Žehlicí prkno Vileda Neo Plus Vás přesvědčí svou kompaktní velikostí. Na žehlicí ploše 114 × 33 cm lze prádlo snadno vyžehlit. Po práci můžete žehlicí prkno složit a odložit, abyste ušetřili místo.

2. Funkčnost

Žehlicí prkno nabízí užitečné doplňkové funkce, které vám žehlení usnadní. Jsou jimi odkládací plocha s výřezy pro ramínka na oblečení, elektrická zásuvka a držák kabelu.

3.

Bezpečnost a komfort

Protiskluzové nožičky zajišťují větší přilnavost i na hladkých podlahách. Dětská bezpečnostní pojistka Click & Stop zabraňuje náhodnému složení žehlicí desky.

Žehlicí prkno Vileda Neo Plus: kompaktní, bezpečné a funkční

Žehlicí prkno Vileda Neo Plus: kompaktní, bezpečné a funkční

Vileda žehlící prkno Neo Plus je dokonalým pomocníkem při péči o prádlo. Kompaktní žehlicí prkno má štíhlý design s žehlicí plochou 114 × 33 cm, ale i tak nabízí dostatek prostoru pro pohodlné žehlení kalhot, košil, triček a dalších kusů prádla. Chcete-li chránit záda a klouby, můžete žehlicí prkno nastavit na požadovanou výšku od 71 až do 90 cm.

Potah na žehlicí prkno je vyroben ze 100% bavlny a zajišťuje, že žehlička hladce klouže po povrchu. Světle modrý design žehlicího potahu s barevným vzorem přináší do vašeho bytu radost a žehlení ještě zpříjemňuje. Pěnová výplň potahu zabraňuje tomu, aby kovová žehlicí plocha tlačila na prádlo.

Díky dodatečnému vybavení žehlicího prkna Vileda Neo Plus můžete žehlit s maximálním komfortem. Žehličku můžete odložit na robustní odkládací plochu. Výřezy na železné opěrce nabízejí prostor pro zavěšení 2 ramínek na oblečení. Žehlicí prkno Neo Plus má navíc elektrickou zásuvku, ke které můžete žehličku připojit. Držák kabelu zajistí, že se kabel náhodně nedostane pod žehličku nebo vás nebude rušit při práci.

Žehlicí prkno Vileda Neo Plus nabízí také řadu funkčních bezpečnostních prvků. Dětská bezpečnostní pojistka Click & Stop zabraňuje náhodnému složení žehlicí desky, pokud do ní narazíte vy, vaše děti nebo domácí mazlíčci, a umožňuje snadné nastavení výšky. Díky protiskluzovým nohám je zaručena stabilita i na hladkých podlahách.

Bezpečné a pohodlné žehlení s žehlicím prknem Vileda Neo Plus

1

Držák kabelu

Pomocí držáku kabelu můžete optimálně zajistit žehličku. Zafixujte kabel a žehlete, aniž by se vám kabel žehličky dostal do cesty.

2

Dětská pojistka

Pomocí dětské pojistky Click & Stop lze snadno nastavit výšku žehlicího prkna Neo Plus až na 90 cm. Kromě toho žehlicí prkno zajistíte, aby se náhodně nesložilo.

3

Perfektní stabilita

Žehlicí prkno Neo Plus má protiskluzové nožičky, které zajišťují optimální stabilitu na všech podlahách. Žehlicí prkno je bezpečné a během práce neklouže.

Detaily a vlastnosti produktu

a brand of FREUDENBERG