Vileda Steam XXL extra velký parní mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

3 690,00 Kč 2 490,00 Kč

Vileda Steam XXL je parní mop, který šetří váš čas, protože díky extra velké hlavici vyčistí velké plochy snadno a rychleji.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 300 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Zabíjí 99,9% baktérií

Bez nutnosti použití chemikálií a jiných čisticích prostředků, které by mohly poškodit vaše podlahy. Mop Vileda Steam XXL používá horkou páru k zabití až 99,9% bakterií.

2. Připraven za 15 sekund

Parní mop XXL je poháněn výkonem 1550 W a zahřívá se za pouhých 15 sekund, což zrychluje váš denní úklid.

3. Ideální pro velké domácnosti

Mop Steam XXL od značky Vileda je ideálním pomocníkem do velkých domácností (od 100m2), protože extra široká hlavice (40cm) čistí větší plochy rychle, důkladně a za kratší dobu, než by kdy dokázal jednoduchý mop a kbelík.

VÍCE INFORMACÍ o mopu Vileda Steam XXL

VÍCE INFORMACÍ o mopu Vileda Steam XXL

Tento parní čistič podlah vám efektivně, snadno a důkladně pomůže vyčistit velké plochy vašeho domova, a tím vám poskytne více času na příjemné věci ve vašem životě. Pokud potřebujete vyčistit podlahy větší než 100m2, bude Vileda parní čistič jedním z vašich oblíbeních pomocníků. Extra široká 40 cm hlavice mopu zajišťuje rychlý úklid každé podlahy. Jeho obdélníkový tvar vám pomůže dosáhnout do rohů nebo jiných nepřístupných míst, dokonce i pod nábytek.V mnoha případech nestačí jen stírání, pokud chcete vydezinfikovat své podlahy. Vileda Steam XXL parní mop vám pomůže dosáhnout hygienického čištění ve vaší domácnosti a současně zkrátí váš čas strávený mytím podlah. Jeho vysoká účinnost a hygienická schopnost ničit 99,9% bakterií a choroboplodných zárodků hovoří o nadřazenosti parního čističe XXL nad většinou ostatních čisticích prostředků. Zahřátí trvá jen 15 sekund! Zelená kontrolka LED vám řekne, kdy je zapnuto napájení Steam XXL. Výhodou podlahového parního mopu XXL oproti běžným čističům podlah je skutečnost, že tento produkt funguje zcela bez přidaných chemikálií. Jen pára a je to. Takto garantujeme netoxické a bezemisní čištění  podlah ve vaší domácnosti. Pokud máte děti nebo domácí mazlíčky, je to velmi důležitý faktor, který je třeba vzít v úvahu před výběrem mopu. Použitím kobercového nástavce je parní mop schopen osvěžit koberce během několika sekund. Díky variabilnímu nastavení množství páry můžete dokonce regulovat výkon, což vám umožní pracovat i na jakékoli delikátní podlaze. Elektronické zařízení je dodáváno se superabsorpčním návlekem z mikrovláken a obsahuje odměrku na plnění nádržky. Odolný mcí návlek parního mopu z mikrovláken je opakovaně použitelný a lze jej snadno prát v pračce. Jednoduše jej přidejte k prádlu a vyperte jej až na 60 ° C (bez aviváže). Po delším používání doporučujeme zakoupit novou náhradu na mop v našem eshopu. Kupte si svůj XXL parní mop a zjednodušte si úklid hned teď.

NOVÝ VYLEPŠENÝ PARNÍ MOP VILEDA STEAM XXL

1

Ekologický

Protože parní mop využívá páru, pro vaše čištění nebudete potřebovat žádné chemikálie. Použitím přírodní páry zůstane prostředí vašeho domova bezpečné a čisté.
2

7 metrů dlouhý kabel

Steam XXL je dodáván s extra dlouhým kabelem, který vám umožní dosáhnout na každé místo ve vaší domácnosti. Kabel je dlouhý 7 metrů.
3

Na všechny podlahy

Tento parní čistič lze použít na všechny tvrdé povrchy: koberce, linoleum, parkety a dokonce lze čistit i jemné podlahy.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Parní mop Vileda Stem XXL je navržen a vyroben pro použití na podlahy a dlaždice. Po použití mopu může být zabito 99,9% bakterií.
Steam XXL je větší než jeho předchůdce, ale přesto jej lze snadno uložit. Hodí se do běžných skříní. Váží pouze 2,3 kg, což usnadňuje manipulaci a přenášení.
Do nádržky parního mopu nedávejte čisticí prostředky. Parní mop s nimi nepracuje dobře a žádné chemikálie ani nejsou potřeba. Parní mop využívá k čištění podlah páru a spoléhá pouze na svou přirozenou čisticí sílu.
Ano, Steam XXL můžete použít na jakékoliv tvrdé podlahy, jako jsou dlaždice, vinyl, dřevo a laminát. Regulujte množství páry pro citlivé podlahy a před čištěním otestujte v nenápadné odlehlé oblasti.
a brand of FREUDENBERG