Vileda Total Reflect Plus žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

2 440,00 Kč 1 990,00 Kč
Kód produktu: VI161352

Vileda Total Reflect Plus s povrchem, který odráží páru a teplo maximalizuje komfort během žehlení. Porovnejte jej s jinými žehlicími prkny a přesvědčte se sami, proč je toto prkno pro vás lepší.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Odráží 100% páry a tepla

Maximalizujte své pohodlí při žehlení! Funkce odrážení páry a tepla vám umožní žehlit oblečení místo z obou stran najednou, protože inovativní integrovaná metalická vrstva odráží teplo a nedovoluje průchod páry.

2. Vysoko kvalitní materiál a design

Materiály použité v tomto žehlicím prkně jsou vysoce kvalitní a potah je vyroben ze 100% bavlny a obsahuje metalizovanou vrstvu.

3. Elektrická zásuvka a držák kabelu

Prkno má zabudovanou elektrickou zásuvku pro pohodlnější žehlení. Držák kabelu udržuje kabel na místě a umožňuje žehlení bez zamotávání.

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

Inovativní žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus s potahem, který odráží teplo a usnadňuje a urychluje vaše žehlení. Jeho funkce odrážení tepla a páry funguje se všemi žehličkami, jako jsou napařovací žehličky i parní generátory. Podívejte se, kolik času můžete ušetřit při domácích pracích s používáním našeho žehlicího prkna, které odráží teplo a páru. Vileda Total Reflect Plus se žehlicím potahem odrážejícím páru a teplo maximalizuje komfort během žehlení. Odrážení páry a tepla vám umožní žehlit oblečení najednou místo z obou stran, protože inovativní integrovaná metalická vrstva odráží teplo a nedovoluje průchod páry - zabráníte tak kapkám a kondenzaci vody na podlaze. Žehlicí prkno Vileda lze použít s jakýmkoliv prádlem a jakoukoliv žehličkou - s parním generátorem i se standardní napařovací žehličkou. Jeho praktická velikost a široka žehlicí plocha vám poskytnou dostatek prostoru pro malé, střední a velké oděvy a zbavíte se všech přehybů. Díky skládacím nohám lze prkno sklopit naplocho, takže se snadno vejde do skříně. Hmotnost pouhých 6,7 kg také umožňuje snadnou manipulaci. Vyberte si naše žehlicí prkno Vileda Total Reflect Plus a jsme si jisti, že budete spokojeni se všemi jeho přednostmi, jako je velká žehlicí plocha, která nabízí extra pohodlí a je vhodná pro veškeré prádlo. Další výhody jsou: velikost odkládací plochy, bezpečnostní zámek, který brání náhodnému složení, držák kabelu a integrovaná zásuvka. Toto žehlicí prkno je ideální pro všechny vaše potřeby během žehlení. Zbavte se všech přehybů, snadno vyžehlete i extra silné látky pomocí odrazu tepla a páry, snadno žehlete ty těžko vyžehlitelné oblasti, jako jsou rukávy a límce. Mějte ze žehlení větší radost než kdykoli předtím díky tomuto novému a inovativnímu žehlicímu prknu!

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG