Our-Red-is-World-Famous-CZ.png
INT_Aboutus_Header.jpg

Jsme Vileda

Jsme Vileda

Již více než 70 let pomáháme zářit miliónům domácností po celém světě. Role, kterou bereme vážně, protože věříme, že doma se cítíme jako doma, jen když je čistý. Vždy měli ambice stanovit standard v úklidu a inovovali produkty, díky nimž je úklid domácnosti co nejsnazší a nejúčinnější.

Vileda je hrdá na to, že je značkou společnosti Freudenberg.

INT_About_Us71.jpg

Jsme vášniví

Jsme vášniví

Úklid nezačíná kbelíkem a mopem. Začíná to tím, jak jsou tyto produkty vyráběny. Spojením zkušenosti a vzájemné úcty věříme v nezbytnost tvůrčího týmu při vývoji vynikajících produktů.
INT_About_Us73.jpg

Jak to děláme

Jak to děláme

Tím, že nabízíme našim zákazníkům produkty, které jsou eticky vyráběny a designované tak, aby vydržely, můžeme udělat něco pro zlepšení planety. Patří sem podpora rozmanitosti, bezpečnosti a pohody mezi našimi zaměstnanci, jakož i eliminace jednorázových plastů v našich obalů a podpora ekonomiky. Dnes nabízíme širokou škálu inovovaných produktů - od našich známých Vileda hadříků na okna až po produkty, které chrání a čistí vaše podlahy, pracovní plochy, koupelny a starají se o prádlo. Všechny z nich jsou vyráběny péčí a vyrobeny tak, aby vydržely co nejdéle.
INT_About_Us74.jpg

Staráme se

Staráme se

Od roku 2013 se Freudenberg angažuje v iniciativě OSN Global Compact v oblasti odpovědnosti podniků a jejích zásad v oblasti lidských práv, práce, životního prostředí a boje proti korupci. Jako člen skupiny Freudenberg dodržujeme ve Viledě 10 zásad globálního paktu OSN.
INT_About_Us70.jpg

LOVE IT CLEAN

LOVE IT CLEAN

Můžeme udělat něco pro lepší planetu Zemi. To zahrnuje snížení plastů na jedno použití z našich obalů a podporu oběhového hospodářství. Za účelem spravedlivého podílu jsme založili naši iniciativu LOVE IT CLEAN.
a brand of FREUDENBERG