Výrobní závod lázně Bělohrad

Výrobní závod lázně Bělohrad

Výrobní závod

Náš výrobní závod stojí v krásné čisté krajině podhůří Krkonoš poblíž známého lázeňského městečka Lázně Bělohrad. Jako rodinná firma se 170letou tradicí velmi dbáme na prostředí založené na důvěře a dobrých vztazích, které jsou základním kamenem každého společenství. Zaručujeme rovné příležitosti pro všechny, jak v odměňování, tak i v přístupu – každý zaměstnanec má pro nás nenahraditelnou roli a hodnotu. Kromě příjemného pracovního prostředí a stabilního ekonomického zázemí nabízíme také čisté a bezpečné pracoviště, naše firma se může pochlubit dodržováním nejvyšších bezpečnostních standardů.
Přidejte se k nám a staňte se součástí široké rodiny firmy Freudenberg. U nás najdete své místo.
 

Produkty

Produkty

technologieNaším hlavním výrobním programem je lisování a následná montáž mopů Vileda Turbo s pedálovými ždímači. Záleží nám na životním prostředí a proto se již ve fázi tvorby designu zaměřujeme na to, aby byl výrobek ekologický a nezatěžoval  přírodu. Proto je každý šedý kbelík EWC systému vyroben minimálně ze 75 % z recyklovaného polypropylenu. Z nároků na kvalitu jsme přesto neslevili – výrobky jsou testovány na minimální životnost 10 let. Navíc všechny hlavy EWC a EWC Turbo systému vyrábíme  u nás – od mikrovláknových svazků až po plastový rámeček. 

Výroba

Výroba

vyrobaVýrobní závod v Lázních Bělohrad prošel během posledních let řadou změn. Výrazně se rozšířila a stále se rozšiřuje lisovna plastických hmot v rozsahu 100–580 t uzavírací síly vstřikolisů. Navýšili jsme objemy na montáži ždímacích mopů v několika variantách od plochých po mikrovláknové. Šicí dílnu jsme rozšířili o automatizovanou linku. Ročně jsme schopni zpracovat přes 500 tun polyesterového mikrovlákna na háčkovacích strojích. Rozšířili jsme montáž vozíků pro profesionální úklid o nový typ a připravili automatizaci na další produkty na úklid podlah – mopy z netkané textilie Mocio.

Každý růst stojí i nějaké oběti. Ukončili jsme výrobu interiérových sušáků na prádlo a demontovali práškovou lakovnu.
 

Úspěchy ve světě

Úspěchy ve světě

úspěchy Razantní rozšíření výrobků pro profesionální úklid Viledy přinesl nový úklidový vozík Origo. Z našeho závodu se vyváží do celého světa a jsme hrdí, že jsme se na jeho vývoji intenzivně podíleli. Postupně navyšujeme sortiment hliníkových násad k mopům v pevném i teleskopickém provedení. Ploché mopy řady Professional musí vydržet 500 pracích cyklů, což by nebylo možné bez pečlivé a zodpovědné práce našich kolegyň na šicí dílně.

Technologie

Technologie

technologie Poloautomatizované montážní linky jsme doplnili o spojování plastových dílů ultrazvukem a tepelným nýtováním. Pro tisk kontrastního loga Vileda používáme čtyři tampoprintové stroje.  V roce 2014 jsme měli k dispozici pět použitých vstřikolisů, ale od roku 2016 už nakupujeme výhradně nové vysokorychlostní vstřikolisy Demag, kterých už máme dvacetdva. Další rozvoj nás čeká na poli jak industriálních, tak kolaborativních robotů. Stávajících pět spřádacích strojů s řetězovým pohonem jsme rozšířili o první elektronický s přesunem solenoidy, který nám umožnil rychlé simulace nových vzorů pro další vývoj nových mikrovláknových mopů. 

Kariéra

Kariéra

technologie V oblasti lidských zdrojů je naší prioritou být nejlepším zaměstnavatelem, který nabízí čisté a bezpečné pracoviště, etické jednání a možnost rozvoje pro každého zaměstnance. Jednání firmy Freudenberg se řídí firemními hodnotami a principy a velmi dbáme na dodržování zásad bezpečnosti práce. Pro své zaměstnance představujeme jistotu, stabilitu a zázemí a vážíme si jich. Práce v příjemném pracovním prostředí nevyžaduje velkou fyzickou sílu – své místo zde může najít opravdu každý. Naši odborníci spolupracují s kolegy v Evropě i po celém světě a společně s nimi sdílí své zkušenosti a podílejí se na vývoji nových produktů. Ve světě jsme známi především díky rotačnímu mopu značky Vileda.

Kontakt

Kontakt

Máte zájem u nás pracovat? V tuto chvíli přijímáme dělníky na montáž výrobků a k obsluze výrobních linek, skladníky, šičky a rozširujeme i oddělení logistiky. Zavolejte nebo napište nám a domluvte si osobní schůzku. 

​​​​

Personální oddělení, nábor zaměstnanců: tel.: 702 180 874, romana.orctova@fhp-ww.com

Benefity

Benefity

  • výhodné platové podmínky
  • mimořádné příplatky
  • obědy zdarma
  • stravenkový paušál
  • pět týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 
  • prodej našich výrobků za zvýhodněné ceny
  • příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce a další výhody

Testimoniály

Testimoniály

Pavlína

Pavlína „Ve firmě pracuji sedmým rokem jako inspektorka kvality a kromě práce samotné mě baví i přátelská atmosféra, dobrý kolektiv a čisté pracovní prostředí.“

Bohuslav

Bohuslav„Pro Freudenberg pracuji už dvacet let. Práce mistra výroby je různorodá a zajímavá – vlastně se pořád něco děje a to je fajn.“

Děkujeme všem zaměstnancům za jejich nasazení a poctivou práci.  

​​​​​​​Bez vás by to nešlo!
a brand of FREUDENBERG