Vileda Jet Clean elektrický mop a vysavač

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

6 655,60 Kč
Kód produktu: VI168621

S novinkou Vileda JetClean můžete důkladně vyčistit vaše podlahy v jednom kroku. Tento elektrický čistič podlah sbírá prach a vlasy, vytře vaše podlahy a vysuší je najednou. Zjistěte víc o tomto pomocníkovi, který šetří váš čas.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Pomocník 3v1 šetří Váš čas

Nový čistič na podlahy vysává, vytírá a suší vaše podlahy v jediném kroku, což vám ušetří spoustu času. Jednoduše pohybujte s vysavačem dopředu, abyste současně vysávali a vytírali. Při pohybu vzad je přebytečná voda nasávaná a vaše podlahy zůstanou suché.

2. Uklízí všechny typy nečistot

Čistí všechny druhy nečistot – včetně drobků, prachu nebo tekutiny. Lze jej použít na všechny typy tvrdých podlah, jako je dřevo, laminát nebo dlaždice. Speciální váleček z mikrovlákna stírá při 2800 otáčkách za minutu a odstraňuje mastné nečistoty a odolné skvrny pro dokonalý výsledek.

3. Sytém dvou nádržek

Vileda Jet Clean má dvě oddělené nádržky na vodu – jednu na čistou a jednu na špinavou. Díky tomuto systému můžete umývat podlahy vždy s čistou vodou.

Více informací o přístroji Vileda Jet Clean

Více informací o přístroji Vileda Jet Clean

Pro ideální využití pomocníka Vileda JetClean uklízejte ve dvou krocích: Nejdříve pohybujte přístrojem směrem dopředu. Tak vysajete a vytřete podlahu v jednom kroku. Následně pohybujte přístrojem směrem dozadu. Tak nasajete přebytečnou vodu z podlahy a ta bude rychle suchá a čistá.  

Tento způsob mokrého čištění podlah vám ušetří čas i vodu. S mopem a vysavavačem v jednom - Vileda JetClean ušetříte až 80% vody v porovnaní používání běžného kbelíku a mopu. Stačí jej zapojit a díky sedmi metrům napájecího kabelu jej můžete flexibilně použít na mytí jakéhokoli druhu tvrdé podlahy. uh tvrdé podlahy. Díky elegantnímu designu a rozmístění  trysek můžete snadno čistit kolem nebo pod nábytkem.

Váleček JetClean uvnitř přístroje je vyroben z 50% mikrovláken. To důkladně vyčistí vaše podlahy bez úsilí, které byste jinak pro vytírání potřebovali. Čistá voda je rozprašována z osmi samostatných trysek ve vodní liště uvnitř hlavice. Tím je zajištěno rovnoměrné rozložení vody, aby váleček z mikrovláken hladce vyčistil čištěnou plochu.

Důvěřujte značce Vileda, protože jsme odborníci na mokré čištění podlah.

Získejte nyní pomocníka, který šetří Váš čas a věnujte se víc věcem, které máte rádi!

JetClean – čistič podlah 3v1

1

Nalijte vodu

Přístroj používá k čištění čistou vodu z vodovodu, případně můžete přidat kapku vašeho čisticího prostředku.

2

Vysávejte a vytírejte

Při pohybu dopředu přístroj najednou vysává vlasy, prach a drobky a současně taky vytírá podlahu namokro.

3

Vysušte podlahu

Při pohybu dozadu přístroj nasává zbylé tekutiny a podlaha je tak rychle suchá a čistá.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Parametry


  • Příkon: 400 W
  • Otáčky válce: 3000/min
  • Kapacita nádržky na čistou vodu: 640 ml
  • Kapacita nádržky na špinavou vodu: 400 ml
  • Délka kabelu: 7 m
  • Hmotnost: 4,7 kg
  • Rozměry: 26 x 27 x 124 cm
a brand of FREUDENBERG