Vileda_12SPray_MAX_mop_banner_1600x400px_01_CZ.jpg

1-2 Spray MAX
mop z mikrovláken

1-2 Spray MAX
mop z mikrovláken

    
1-2-spray-max---zero-waste-CZ.png

Mikrovlákna odstraní bakterie a viry z povrchu pouze za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.**
Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Dokonalé rozprašování

Tryska mopu je navržena tak, aby zajistila dokonalé rozprašování. Jemná mlha ze spreje poskytuje dostatek vlhkosti k čištění podlah bez jejich poškození (například dřevěných podlah). Sprej pokrývá plochu pro celou šířku hlavice mopu.Oboustranná mycí hlavice z mikrovláken otočná o 180 stupňů

Otočná hlavice poskytuje dvojnásobné pokrytí myté plochy, takže můžete uklízet déle bez zastavení.

 

Zóny abrazivních vláken pro hloubkové čištění

Mycí návlek mopu 1.2 Spray max obsahuje „čistící zóny“ s abrazivními vlákny, které pomáhají rychleji odstranit odolné nečistoty a mastné skvrny z podlahy.

Používejte vašeho favorita

Už žádné nakupování speciálních drahých chemických náhrad. 1.2 Max mop je vybaven odnímatelnou nádržkou, kterou můžete naplnit vaším oblíbením čističem. Stačí přidat dvě čajové lžičky vašeho čističe do vody a jste připraveni rozzářit vaše podlahy. Dokonce můžete uklízet pouze čistou vodou, protože mycí návlek z mikrovláken odstraňuje nečistoty, bakterie a viry z povrchů jen za pomoci vody.
 
 
 
 
 

Pohodlné uchopení rukojeti

Vaše ruce vám budou vděčné, když budete používat mop s ergonomickou rukojetí, kterou lze pohodlně uchopit, abyste mohli snadnou zmáčknout spoušť pro rozstřik vody před mop.
 
 
 
 
 
 
 
 

Opakovaně použitelný mycí návlek

Šetřete peníze vypráním mycího návleku z mikrovláken, který lze používat opakovaně. Náhradu je možné prát v pračce až 100krát.
 
 
 
 
 
 
 
 

a brand of FREUDENBERG