Vileda Glitzi Always Clean houbička 2ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

53,30 Kč
Kód produktu: VI168527

Houbička Vileda Glitzi Always Clean je navržená pro hygienické čištění bez poškrábání citlivých povrchů nebo nádobí - minimální úsilí pro vynikající čistící výsledky.

  • PUR aktivní vrstva odstraní i ty nejodolnější nečistoty a po opláchnutí je čistá a jako nová.
  • Ideální (nejen) pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
  • Díky viskózní vrstvě je velmi absorpční.
  • Hrubší povrch houbičky je celistvý a díky tomu se do houbičky nedostávají nečistoty.
  • 2 kusy v balení.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Ideální pro každodenní čištění

Viskózní houbička na nádobí odstraňuje i ty nejodolnější nečistoty a mastnotu. Po vyčištění jednoduše omyjte houbičku pod tekoucí vodou.

2. Vysoce absorpční

Glitzi Always Clean je inovativní houbička vyrobená z viskózy. Materiál je vysoce absorpční, což vám umožní vyčistit i velké nečistoty. Je také snadné jí očistit - takže máte vždy po ruce čistou a hygienickou houbičku.

3. Šetrné čištění

Díky speciální abrazivní vrstvě se drobky a nečistoty neodstávají do houbičky a můžete stále pokračovat v čištění pomocí čisté a hygienické houbičky. PUR aktivní vrstva je šetrná k jakémukoli povrchu, dokonce i k nepřilnavým povrchům či sklokeramickým deskám.

Více informací o houbičce Vileda Glitzi Always Clean

Více informací o houbičce Vileda Glitzi Always Clean

Vylepšete své každodenní čištění s naší novou houbičkou Vileda Glitzi Always Clean. Ultraabsorpční viskózní materiál umožňuje odstranit přebytečnou vodu z povrchů jedním tahem.  Vysoce kvalitní abrazivní PUR aktivní materiál, který nepoškrábe povrchy, je šetrný a díky tomu budou vaše příbory, porcelán, nepřilnavé pánve a dokonce i vaše kuchyňská linka čisté a bez šmouh nebo škrábanců. Použití Glitzi Always Clean viskózní houbičky je spolehlivé a snadné.

Jedinečný materiál Vileda houbičky Vás snadno zbaví mastnoty, drobků a jiných odolných nečistot. Díky materiálu, tvaru a designu se zbytky a nečistoty nelepí na viskózní houbičku a lze jí opláchnout pod vodou - v případě potřeby tak máte vždy po ruce čistou houbičku. Druhá strana houbičky je vyrobena z ultraabsorpčního viskózního materiálu, který je navíc přírodní.

Unikátní technologie houbičky Vileda Glitzi Always Clean zajišťuje spolehlivou savost a povrch bez poškrábání.

Vyzkoušejte to hned teď a kupte si houbičku pro úklid kuchyně ještě dnes!

Vlastnosti produktu

Často kladené otázky

Použití naší houbičky není omezeno pouze na použití v kuchyni, lze jí použít v jakékoli oblasti nebo místnosti - jak se vám líbí. PUR aktivní materiál a viskóza jsou také ideální pro čištění koupelen. Před použitím to zkuste na nenápadném místě.
Glitzi Always Clean je ideální kuchyňská houbička: Použijte ji k čištění jemného porcelánového nádobí, nepřilnavých pánví nebo dokonce k snadnému odstranění odolných nečistot z kuchyňského vybavení. Vileda Glitzi Always Clean je váš všestranný pomocník v kuchyni. Obecně platí, že vždy testujte na nenápadné ploše.
Ano, houbičku lze prát v pračce při max. 60 ° C. Chcete-li houbičku recyklovat, oddělte zelenou vrstvu a zahoďte ji. Zbytek houbičky pak můžete snadno kompostovat.
I když houbička nepoškrábe povrchy, může být polyurethan příliš drsný pro jemné tkaniny a oděvy. Pokud jde o odstraňování skvrn z oblečení, doporučujeme používat jemnější materiály.
a brand of FREUDENBERG