Vileda PUR active Colors houbička 3+1ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

66,60 Kč
Kód produktu: VI169492

Proměňte zdlouhavé každodenní drhnutí pánví a hrnců na radostný a zábavný zážitek s měkkými barevnými houbičkami od Viledy. Každé balení má 4 různé barvy a svěží design.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Balení čtyř kusů

Tato vysoce výkonná čisticí sada vám poskytne ne 1, ale 4 houbičky. Každá z nich má různě zbarvenou horní vrstvu, která do vaší kuchyně vnáší veselý design.

2. Ideální pro hrnce a nádobí

Každá barevná houbička je dokonalým čističem pro vaše hrnce, pánve a další nádobí. Speciální čisticí vrstvy důkladně vyčistí i odolné zbytky a usazeniny.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Pur Active Colors střední houbičce 4ks

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Pur Active Colors střední houbičce 4ks

Drhnutí nádobí v kuchyni může být mnohem veselejší úkol, než by si člověk myslel. Mnoho houbiček není schopných odvést spolehlivou a důkladnou práci, pokud jde o čištění pánví a hrnců, a trvá to déle, než bychom si přáli. Naštěstí je těmto dnům konec díky novým, efektním, barevným houbičkám Vileda PUR ACTIVE Colors 4ks.

Každá sada obsahuje 4 různě zbarvené houbičky - modrou, oranžovou, zelenou a fialovou. Rozšiřte živost své kuchyně pomocí této rozmanité nabídky barev pro veselý a motivující úklid. Každá houbička je vyrobena pomocí naší unikátní technologie PUR ACTIVE, která zajišťuje vysoce důkladné a odolné čištění. Je to perfektní volba pro vaše jemné i robustní nádobí, protože bezpečně vyčistí všechny povrchy, aniž by je poškodila, a to i při odstraňování nejodolnějších skvrn a zaschlých nečistot. Houbičky nejprve rozbijí zbytky abrazivními vrstvami a poté během několika sekund rychle a efektivně absorbují nečistoty.

Získejte svou vlastní sadu Vileda PUR ACTIVE Colors 4 a získejte svou oblíbenou barevnou houbičku a zažijte novou formu čištění v kuchyni.

HLAVNÍ VÝHODY

1

Ohromující vydrhnutí

Díky silné a pečlivě drhnoucí vrstvě rychle a důkladně eliminujete všechny stopy mastnoty nebo nečistot na nádobí.
2

Snadné čištění

Každou barevnou houbičku po použití ve dřezu snadno opláchnete a okamžitě ji znovu použijete, aniž by na ní zůstaly zbytky nečistot.
3

Ergonomický tvar

Houbičky mají ergonomický tvar pro snadný úchop a pohodlné čištění.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG