Elektrický sprejový mop — Vileda LOOPER

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

3 350,00 Kč
Kód produktu: VI169835

Vileda LOOPER je lehký, bezdrátový, elektrický sprejový mop, který vám kdykoli pomůže bez námahy udržet vaší podlahu čistou. 

• Vždy připraven k použití  

• Tlačítko pro regulaci intenzity spreje

• Snadné manévrování do rohů a pod nábytek

• Dvě rotující hlavice se znovupoužitelnými návleky z mikrovlákna

• Nabíjecí baterie - až 35 minut provozu 

• Vyjímatelná 450ml nádržka na vodu

• Podložka pro suché skladování

S Vileda LOOPER je úklid snadný a zábavný. Kupte si nyní elektrický sprejový mop!


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Výhody produktu


1.

Úklid bez námahy

S novým elektrickým sprejovým mopem Vileda je úklid snadnější a rychlejší než kdykoli předtím. Díky rotačním hlavicím a mikrovláknům na návlecích docílíte perfektní čistoty.

2.

Provoz na baterie

Elektrický mop na podlahu je vždy připraven k použití díky dodávané nabíječce a podložce pro suché skladování. Díky baterii s dlouhou výdrží a dobou provozu až 35 minut je kabel zbytečný.

3.

Úklid sprejem

LOOPER efektivně uklízí i bez použití chemikálií. Elektrický mop odstraní až 99,9 % bakterií a virů* pouze pomocí vody. Tlačítko spreje umožňuje regulovat množství vody pro drobné a pro odolné nečistoty.

Hlavní výhody

1

Hygienicky čistý

Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů* pouhou vodou.

2

Pro všechny tvrdé podlahy

Vhodný pro všechny podlahy - chrání i citlivé povrchy, jako jsou parkety a laminát.

3

Zažijte úklid bez kbelíku

Snadno naplňte vyjímatelnou nádržku vodou a začněte uklízet - není třeba žádný kbelík! Stisknutím tlačítka spreje se voda uvolní a proti sobě rotující hlavice z mikrovlákna pracují za vás.

Vlastnosti produktu 

Další informace o Vileda LOOPER - našem nejlepším elektrickém sprejovém mopu


Potřebujete rychle a efektivně uklidit podlahu? Náš nový elektrický mop s rozprašovačem vám pomůže bez námahy udržet váš domov neustále čistý. Dvě proti sobě rotující hlavice vydrhnou nečistoty z vašich podlah bez jakéhokoli tlaku. Elektrické otáčení hlavic směrem dopředu usnadňuje vytírání a zlepšuje váš úklid. Díky flexibilnímu otočnému kloubu a štíhlému designu výrobku je elektrický mop na podlahu obzvláště obratný, což vám pomůže snadno uklidit do rohů a pod nábytek. LOOPER je vždy připraven k použití díky přiložené nabíječce a podložce pro suché skladování. Jeho baterie s dlouhou výdrží vám nabízí až 35 minut provozu.


Úklid bez kbelíku s hygienickými výsledky

Vileda LOOPER je dodáván s vyjímatelnou nádržkou, o objemu 450 ml, na vodu pro rychlé a důkladné čištění bez kbelíku. Jeho rotující hlavice odstraňují vlasy, drobky a nečistoty všeho druhu. Výhodou je, že návleky z mikrovlákna se snadno vyměňují a lze je prát v pračce. Vysoce kvalitní materiál chrání i citlivé povrchy, jako jsou parkety a laminát. Kratším nebo delším stisknutím tlačítka spreje regulujete množství vody. Elektrický mop odstraní až 99,9 % bakterií a virů* - pro hygienicky čistou domácnost bez použití chemických čisticích prostředků.

Pokud hledáte mop s ještě účinnějším úklidem povrchu a mimořádně hygienickými výsledky úklidu, podívejte se na náš elektrický mop a vysavač Vileda Jet Clean.  

Snadný úklid a vždy připraven k použití - kupte si elektrický mop s rozprašovačem Vileda LOOPER nyní! 

*odstraňuje E.Coli a S. Aureus a BCoV z keramických dlaždic, jak bylo testováno v nezávislé laboratoři.
 

Často kladené otázky

Ano, můžete jej použít na všechny utěsněné podlahy, jako jsou parkety a dlaždice. Doporučujeme jej nejprve vyzkoušet na malé části podlahy. Množství vody můžete dávkovat stisknutím tlačítka rozprašování.
Ano, můžete použít vodu z kohoutku.
Ano, ale doporučujeme používat nepěnivý prací prostředek.
Ano, dodávaná podložka umožňuje umístit mop s nasazenými návleky, aniž by na podlaze zůstaly mokré stopy. Speciální struktura podložky k rychlému schnutí návleků.
a brand of FREUDENBERG