Vileda Steam Plus XXL parní mop plochý

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

2 988,90 Kč
Kód produktu: VI173948

Vileda Steam XXL je perfektní hygienické řešení pro úklid podlah. Pokud chcete vytírat větší plochy, tento velký parní mop se dokonale přizpůsobí vašim potřebám.
Kupte si velký parní mop Vileda Steam XXL nyní!
 


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Nejdůležitější informace o produktu


1.

Hygienický účinek

Vileda Steam XXL bez námahy odstraní až 99,9 % bakterií a virů*. Jako široký parní mop o šířce 40 cm je ideální pro úklid větších ploch tvrdých podlah s optimálními výsledky.

2.

Čištění koberců

Tento velký parní mop dokonale vyčistí různé povrchy ve vaší domácnosti a zajistí vám i vaší rodině prostředí bez bakterií. Využijte jeho funkci na koberce k jejich vyčištění.

3.

Skladný

To, že je nový parní mop Steam XXL větší, neznamená, že se obtížně skladuje. Stačí odejmout rukojeť a uložit jej do malé skříňky.

Více informací o produktu Vileda Steam XXL - pro hygienicky čisté podlahy

S velkým parním mopem Vileda Steam XXL je úklid větších ploch tvrdých podlah s hygienickými výsledky pohodlnější než kdy dříve. Díky své šířce 40 cm poskytuje větší pokrytí podlahy. Zároveň se díky odnímatelné rukojeti snadno skladuje v malých prostorách, jako jsou skříně.

Potřebujete rychle vyčistit podlahy s hygienickými výsledky? Vileda Steam XXL se zahřeje během několika sekund a odstraní až 99,9 % bakterií a virů*, stejně jako špínu, rozlité tekutiny a skvrny. Je to ideální řešení pro hygienický úklid - dokonalý rychlý a lehký nástroj pro hloubkové čištění podlah s minimální námahou.


Nový design. Nová rukojeť. Nové rychlé zahřívání.

Nově navržený parní mop Vileda Steam XXL využívá sílu čistící páry ke zničení 99,9 % bakterií a virů*, bez použití chemických prostředků. Zahřeje se za pouhých 15 sekund. Potřebujete změnit místnost? Jednoduše jej odpojte a znovu zapojte. Vileda Steam XXL bude díky nové vestavěné detekci teploty ihned připraven k dalšímu použití.


Jedná se o lehkou konstrukci s praktickou otočnou hlavou, tento parní mop zůstává praktický a nekomplikovaný při používání a zároveň nabízí efektivní pokrytí povrchu díky šířce 40 cm. Potřebujete menší variantu? Podívejte se na náš standardní trojúhelníkový parní mop Vileda.

Parní mop Vileda Steam XXL vám nabízí tři předdefinovaná nastavení, která jsou ideální pro různé typy podlah. Vyberte si mezi minimální úrovní páry pro choulostivé podlahy, jako je dřevo, maximální úrovní páry pro dlaždice a funkcí klouzavého mopu pro osvěžení koberců. S tímto nově navrženým velkým parním čističem využijete výhod nové konstrukce rukojeti a podlahového rámu pro mimořádně pohodlné používání.

Objednejte si velký parní mop Vileda nyní!

*Testováno na bakterii E. Coli a modifikovaném viru Vaccinia Ankara (MVA) s 1minutovým postupem po napařování (viz návod).

Výhody nového produktu

1

Rychlý ohřev

Ohřeje se za pouhých 15 sekund. Při změně místnosti již nemusíte čekat na opětovné zahřátí.

2

Nová měrka

Zkontrolujte okénko, zda je nutné doplnit vodu.

3

Snadné skladování

Ještě nikdy nebylo skladování parního mopu tak snadné! Jednoduše odpojte rukojeť a uložte jej do jakékoli malé skříňky.

Vlastnosti produktu

Často kladené otázky

Ano, můžete jej použít na všechny těsněné podlahy, jako jsou parkety a dlažba. Doporučujeme jej nejprve vyzkoušet na malé části a vždy se podívat do návodu výrobce podlahy.
Ano, ale pokud máte "tvrdou" vodu z kohoutku, doporučujeme parní mop odvápňovat, jak je popsáno v návodu.
Doporučujeme používat pouze vodu.
a brand of FREUDENBERG