Elektrický sprejový mop — Vileda LOOPER

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

3 509,00 Kč
Kód produktu: VI169835

Vileda LOOPER je lehký, bezdrátový, elektrický sprejový mop, který vám kdykoli pomůže bez námahy udržet vaší podlahu čistou. 

• Vždy připraven k použití  

• Tlačítko pro regulaci intenzity spreje

• Snadné manévrování do rohů a pod nábytek

• Dvě rotující hlavice se znovupoužitelnými návleky z mikrovlákna

• Nabíjecí baterie - až 35 minut provozu 

• Vyjímatelná 450ml nádržka na vodu

• Podložka pro suché skladování

S Vileda LOOPER je úklid snadný a zábavný. Kupte si nyní elektrický sprejový mop!


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Výhody produktu


1.

Úklid bez námahy

S novým elektrickým sprejovým mopem Vileda je úklid snadnější a rychlejší než kdykoli předtím. Díky rotačním hlavicím a mikrovláknům na návlecích docílíte perfektní čistoty.

2.

Provoz na baterie

Elektrický mop na podlahu je vždy připraven k použití díky dodávané nabíječce a podložce pro suché skladování. Díky baterii s dlouhou výdrží a dobou provozu až 35 minut je kabel zbytečný.

3.

Úklid sprejem

LOOPER efektivně uklízí i bez použití chemikálií. Elektrický mop odstraní až 99,9 % bakterií a virů* pouze pomocí vody. Tlačítko spreje umožňuje regulovat množství vody pro drobné a pro odolné nečistoty.

Hlavní výhody

1

Hygienicky čistý

Odstraňuje až 99,9 % bakterií a virů* pouhou vodou.

2

Pro všechny tvrdé podlahy

Vhodný pro citlivé povrchy - ideálni pro rychlý úklid.

3

Zažijte úklid bez kbelíku

Snadno naplňte vyjímatelnou nádržku vodou a začněte uklízet - není třeba žádný kbelík! Stisknutím tlačítka spreje se voda uvolní a proti sobě rotující hlavice z mikrovlákna pracují za vás.

Vlastnosti produktu 

Další informace o Vileda LOOPER - našem nejlepším elektrickém sprejovém mopu


Potřebujete rychle a efektivně uklidit podlahu? Náš nový elektrický mop s rozprašovačem vám pomůže bez námahy udržet váš domov neustále čistý. Dvě proti sobě rotující hlavice vydrhnou nečistoty z vašich podlah bez jakéhokoli tlaku. Elektrické otáčení hlavic směrem dopředu usnadňuje vytírání a zlepšuje váš úklid. Díky flexibilnímu otočnému kloubu a štíhlému designu výrobku je elektrický mop na podlahu obzvláště obratný, což vám pomůže snadno uklidit do rohů a pod nábytek. LOOPER je vždy připraven k použití díky přiložené nabíječce a podložce pro suché skladování. Jeho baterie s dlouhou výdrží vám nabízí až 35 minut provozu.


Úklid bez kbelíku s hygienickými výsledky

Vileda LOOPER je dodáván s vyjímatelnou nádržkou, o objemu 450 ml, na vodu pro rychlé a důkladné čištění bez kbelíku. Jeho rotující hlavice odstraňují vlasy, drobky a nečistoty všeho druhu. Výhodou je, že návleky z mikrovlákna se snadno vyměňují a lze je prát v pračce. Vysoce kvalitní materiál chrání i citlivé povrchy, jako jsou parkety a laminát. Kratším nebo delším stisknutím tlačítka spreje regulujete množství vody. Elektrický mop odstraní až 99,9 % bakterií a virů* - pro hygienicky čistou domácnost bez použití chemických čisticích prostředků.

Pokud hledáte mop s ještě účinnějším úklidem povrchu a mimořádně hygienickými výsledky úklidu, podívejte se na náš elektrický mop a vysavač Vileda Jet Clean.  

Snadný úklid a vždy připraven k použití - kupte si elektrický mop s rozprašovačem Vileda LOOPER nyní! 

*odstraňuje E.Coli a S. Aureus a BCoV z keramických dlaždic, jak bylo testováno v nezávislé laboratoři.
 

Často kladené otázky

Ano, můžete jej použít na citlivé povrchy. Doporučujeme jej nejprve vyzkoušet na malé části podlahy. Množství vody můžete dávkovat stisknutím tlačítka rozprašování.
Ano, můžete použít vodu z kohoutku.
Ano, ale doporučujeme používat nepěnivý prací prostředek.
Ano, dodávaná podložka umožňuje umístit mop s nasazenými návleky, aniž by na podlaze zůstaly mokré stopy. Speciální struktura podložky k rychlému schnutí návleků.
a brand of FREUDENBERG