Vileda Colors mikrohadřík na podlahu 1ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

77,70 Kč
Kód produktu: VI151991

Univerzální extra velký Vileda hadr na podlahu z mikrovláken. Ideální pomocník do Vaší domácnosti, který zanechá Vaše podlahy dokonale čisté a lesklé. Mikrohadřík nevyžaduje použití chemických prostředků a mikrovlákna odstraní více než 99% bakterií z povrchu jen za pomoci vody.

***Barvu hadříku není možné vybrat - dodání na základě skladové dostupnosti.***


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Extra velký hadřík

Mikrohadřík Vileda Colors na podlahu je extra velký hadřík s rozměry 48,5 x 60 cm. Je teda vhodný pro úklid podlah a velmi šetrný k povrchu podlahy.

2. Kvalitní hadřík

Smyčky z mikrovláken jsou velmi měkké a šetrné k povrchu a zároveň snadno odstraňují i tu nejodolnější špínu. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechá šmouhy.

3. Hygienické čištění

Hadřík nevyžaduje použití chemických prostředků a mikrovlákna odstraní více než 99% bakterií z povrchu jen za pomoci vody.

Více informacií o mikrohadříku na podlahy Vileda Colors Microfibre

Více informacií o mikrohadříku na podlahy Vileda Colors Microfibre

Nový mikrohadřík Vileda Colors je univerzální hadřík z mikrovláken, který je extra velký a vhodný tak na úklid všech typů podlah. Hadřík je velmi savý a šetrný.  

Smyčky z mikrovláken jsou velmi měkké a šetrné k povrchu a zároveň snadno odstraňují i tu nejodolnější špínu. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe, nezanechá šmouhy.

Tento hadr nevyžaduje použití chemických prostředků.  Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Vileda hadřík vykazuje velmi vysokou životnost. Zůstává déle hygienicky čistý, garantovaný lesk a čistota. Snadno se udržuje – je možné jej opakovaně prát i v pračce. Vyzkoušejte tento mikrohadřík taky!

Vlastnosti produktu

a brand of FREUDENBERG