INT_Header_Bathroom2_Duck_00011166.jpg

Jak dokonale vyčistím dlaždice v koupelně?

INT_CopyImage_Bathroom2_Toothbrush_00011166.jpg

Jak dokonale vyčistím dlaždice v koupelně?

Chápeme, že odstranit špínu, aniž byste poškrábali vaše milované dlaždice, je obtížné! Máme ale tip, jak učinit život mnohem jednodušším. Nejprve opláchněte všechny dlaždice vodou ze sprchové hlavice, aby byly mokré. Poté aplikujte sodu bikarbonu a jemně kartáčujte malé plochy jemným kartáčkem - třeba kartáčkem na zuby. Jedlá soda ve vodě ztrácí své abrazivní vlastnosti, což z ní dělá jemnější prostředek na čištění. Použít lze také jemné hadříky Vileda, které jsou šetrné k površím,

Jak odstraním opravdu odolné skvrny na toaletách?

INT_CopyImage_Bathroom2_Vinegar_00011166.jpg

Jak odstraním opravdu odolné skvrny na toaletách?

Nejprve začněte (ano, uhodli jste to) s jedlou sodou, kterou smícháte s bílým octem. Tím získáte přírodní čisticí prostředek, který odstraní skvrny.
Nalijte do šálku toalety 1 šálek octa a štětkou na čištění toalet roztok naneste na vnitřní stranu toalety. Nechte působit asi minutu. Dále přidejte 1 šálek jedlé sody a poté další 1-2 šálky octa. Všechny ingredience by měly vytvořit šumící a bublinkovou směs. Nechte působit asi 5 minut a poté vydrhněte záchod a ujistěte se, že roztok zasáhl všechny skvrny na záchodě. Spláchněte a máte toaletu beze skvrn.
a brand of FREUDENBERG