Vileda Active Max mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 398,90 Kč
Kód produktu: VI167248

Plochý mop Vileda ActiveMax je vysoce kvalitní plochý mop kombinující polyesterová a bavlněná vlákna. Je navržen speciálně pro dlaždice. Jeho vlákna zachycují nečistoty a prach a poskytují vysokou nasákavost. Získejte mop na dlaždice hned teď!


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Sběr nečistot a vysoká absorpce

Směs polyesterových a bavlněných vláken je navržena pro zachycování nečistot a prachu. Bavlněná vlákna navíc poskytují vysokou savost pro lepší výsledek úklidu.

2. Dlouhá rukojeť

Potřebujete delší rukojeť, abyste dosáhli na určitá místa ve vašem domě? Rukojeť mop je dostatečně dlouhá, aby vyhovovala vašim požadavkům.

3. Úklid v rozích

Díky svému lichoběžníkovému tvaru se tento plochý mop snadno vejde do rohů. Dokonale padnoucím mopem na čištění rohů se dostanete do nepřístupných oblastí ve svém domě.

Více informací o produktu Vileda Active Max

Více informací o produktu Vileda Active Max

Čistěte rychle a snadno pomocí plochého mopu ActiveMax od Viledy! Plochý mop Active Max je pomocník, který vám pomůže získat čisté a lesklé podlahy během okamžiku.

K čištění podlahových dlaždic použijte čisticí mop ActiveMax! Vlákna mopu budou klouzat po vašich podlahách, jemně sbírat nečistoty a prach a zanechávat lesklé podlahy bez šmouh. Hloubkové čištění je zaručeno.

Hlavice mopu má tvar lichoběžníku, a proto je dokonale navržena pro čištění rohů.

Kombinace polyesterových a bavlněných vláken je skvělou kombinací výkonných čisticích vláken a měkkého materiálu. Proto lze plochý mop ActiveMax použít na podlahu, aniž by došlo ke škodě, díky čemuž vaše záda ocení dostatečně dlouhou rukojeť tohoto mopu. Už žádné ohýbání, abyste získali přístup k obtížně dostupným místům!

Sundání náhrady mopu z hlavice lze provést sešlápnutím pedálu na hlavici tohoto mopu. Tím se hlavice sklopí a mycí návlek sklouzne.

Vyzkoušejte plochý mop Vileda ActiveMax hned teď!

HLAVNÍ VÝHODY

1

Úklid v rozích

Plochý mop z mikrovlákna má tvar lichoběžníku a snadno se vejde do rohů. Dosažení nepřístupných oblastí ve vašem domě je mnohem jednodušší díky dokonale padnoucímu mopu na čištění rohů.

2

Speciální vlákna

Mop na dřevěné podlahy je schopen odstranit odolné nečistoty a jiné stopy na vaší podlaze pomocí svých smyčkových vláken. Jsou navrženy tak, aby zlepšily schopnost mopu sbírat jemný prach.

3

Lesk bez šmouh

Harmonická kombinace mikrovláken a bavlny zaručuje bezproblémové utírání a zanechává vaše podlahy zářivě čisté.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Plochý mop je ideální pro čištění dlaždic. Lze však použít taky pro čištění laminátů a dřevěných podlah.
Náhrady jsou dostupné na našém e-shopu.
a brand of FREUDENBERG