Vileda 1.2 Spray Max mop box

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

955,00 Kč
Kód produktu: VI168026

Mop Vileda 1-2 Spray Max je lepší a rychlejší způsob čištění podlah! Při přípravě na čištění naplňte nádržku vodou a jednoduše rozstříkněte. Můžete skladovat s plnou nebo prázdnou nádržkou. Usnadněte si úklid! Nový sprejový mop s oboustranným mycím návlekem od Viledy zaručuje snazší úklid – ne jenom kvůli tomu, že k úklidu již není potřeba kbelík, ale odstraňuje i více než 99 % bakterií a virů* jen za pomoci vody.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Ideální na všechny typy podlah

Vileda Spray Max mop je ideální pro všechny typy podlah - ať už se jedná o citlivé povrchy a podlahy, jako jsou parkety, laminátové podlahy nebo dlaždice. Díky vysoké čisticí síle už nejsou žádné drobky ani nečistoty žádný problém.

2. Rychlý a snadný

1-2-Spray Max je perfektně vhodný pro rychlé a důkladné čištění kdykoli. Mop na podlahu je připraven k použití během několika sekund a díky funkci stříkání a integrované nádržce není potřeba kbelík.

3. Bez potřeby kbelíku

Stačí přidat vodu a - pokud chcete - několik kapek vašeho oblíbeného čisticího prostředku do odnímatelné nádržky na vodu. Stiskněte spoušť na rukojeti. Rozprašovací tryska uvolňuje jemnou mlhu, která vám umožní podlahu vytřít namokro.

Hlavní výhody

1

Oblíbené řešení pro úklid

Už žádné kupování drahých chemických roztoků. 1-2 Spray max je vybaven opakovaně plnitelnou lahví s objemem 750 ml, takže ji můžete naplnit jakýmkoli čisticím roztokem. Stačí přidat 2 malé čajové lžičky čisticího roztoku do vody v láhvi a jste připraveni rozzářit své podlahy.

2

Dokonalé rozprašování

Rozprašovací tryska je navržena tak, aby poskytovala dokonalé rozprašování. Jemná mlha ve spreji poskytuje dostatek vlhkosti k čištění podlah bez poškození dřevěných podlah. Sprej pokrývá celou šířku hlavice mopu.
3

Hlavice se otáčí o 180 stupňů

Otočná hlavice pokryje dvojnásobně velkou plochu, takže můžete čistit déle bez zastavení.

DALŠÍ INFORMACE o mopu Vileda 1.2 Spray Max

DALŠÍ INFORMACE o mopu Vileda 1.2 Spray Max

Vileda 1.2 Spray Max mop na podlahy je komplexní řešení, které šetří čas a stále udržuje vysokou kvalitu čištění. Použijte jej pro rychlé a snadné mytí podlah, kdykoli je to nutné - je připraven k použití během několika vteřin. Můžete jej ocenit, zejména pokud nemáte dostatek úložného prostoru, protože je vybaven integrovanou nádržkou a snadno se skladuje. Nebo jej jednoduše použijte, pokud potřebujete vytřít velké plochy, protože není potřeba nosit kbelík.Ve Viledě víme, že je často náročné vždy připravit kbelík pro rychlý úklid, naplnit jej vodou a nosit po domě. Proto jsme vyvinuli novou technologii.

Vileda 1.2 Spray Max mop je sprejový mop na podlahy, který pracuje bez kbelíku díky nádržce na vodu integrované do rukojeti. Jednoduše jej naplňte vodou a požadovaným čisticím prostředkem a poté stiskněte spoušť! Technologie mikrovláken vyvinutá Viledou zajišťuje, že z vašeho mopu není nutné vyždímat přebytečnou vodu, protože rozprašovací tryska uvolňuje správné množství kapaliny pro vaše podlahy.

XXL powerzóna na obdélníkové hlavici mopu je z mikrovláken, která zachycují odolné nečistoty a jiné částice nečistot z vaší podlahy. Mycí návlek mopu 1.2 Spray Max se skládá z bílých mikrovláken a červených vláken. Bílá mikrovlákna důkladně vyčistí a odstraní i mastné nečistoty. Červená abrazivní vlákna zachytávají vlasy a drobky. Hlavice sprejového mopu se otočí o 180 stupňů, což znamená, že poskytuje dvojnásobné pokrytí myté plochy a můžete čistit déle bez zastavení. Se správnou úrovní vlhkosti po celou dobu není mop ani příliš mokrý, ani příliš suchý.

Tento univerzální sprejový mop je vhodný pro všechny tvrdé podlahy, jako jsou například dlaždice a dřevo. Můžete jej dokonce použít i na citlivé povrchy, jako jsou parkety. Pro maximální pohodlí lze mycí návlek mopu prát až na 60 °C. Aby byla náhrada hygienicky čistá, jednoduše ji vyperte v pračce.

Vše, co potřebujete pro důkladné mokré čištění podlahy v jedné kompaktní krabici: 1.2 Spray Max včetně odnímatelné nádržky na vodu a návleku z mikrovláken. Mějte své podlahy čisté během okamžiku - šetřete čas a energii hned teď!

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Nádržka je odnímatelná s objemem 750 ml

Náhrada se ždíme ručně. Náhradu je možné zakoupit

samostatně – 1.2 Spray Max náhrada.

Vhodný pro všechny typy tvrdých podlah. Lze prát až na 60

°C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.

Složení mycího návleku: 88% polyester, 12% polyamid

Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody.

Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii

Mikrovlákna odstraní bakterie z povrchu jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Rozměr hlavice: 36 × 14 cm

Váha: 1,37 kg

Výška: 59,4 cm

Délka: 16,4 cm

Šířka: 14,4 cm

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG