Vileda 1.2 Spray Max náhradní návlek – oboustranný návlek s technologií mikrovláken

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

198,90 Kč
Kód produktu: VI173655

Vileda 1.2 Spray Max náhradní návlek je oboustranný s pokročilou technologií mikrovláken. Odstraňuje mastnotu, špínu, odolné skvrny a až 99 % bakterií a virů pouze za pomoci vody*! Náhradní návlek lze prát v pračce až na 60 °C. Můžete jej tak používat opakovaně.


Kupte si náhradní návlek Vileda 1.2 Spray Max nyní!

 

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z utěsněných dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.
 


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1.

(Pokročilá) technologie

Náhradní návlek Vileda 1.2 Spray Max je vyroben z vysoce kvalitních mikrovláken a odstraňuje až 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody*.

2.

Lze prát v pračce 

Náhradní návlek z mikrovláken můžete prát při teplotě max. 60 °C a používat jej opakovaně. Perte s podobnými textiliemi a vyhněte se změkčovadlům či aviváži.

3.

Pro všechny podlahy

Návlek Vileda 1.2 Spray Max je vhodný pro všechny tvrdé podlahy, jako jsou parkety, dlaždba, laminát či kámen. Díky integrované nádobce na vodu je mop vždy připraven k použití.

Více informací o náhradním návleku 1.2 Spray Max

S náhradním návlekem k mopu Vileda 1.2 Spray Max vyčistíte dvakrát více než se srovnatelnými spejovými mopy. Jednoduše otočte mycí návlek mopu o 180 stupňů a k dalšímu úklidu použijte druhou stranu návleku mopu s rozprašovačem.

Náhradní návlek Vileda 1.2 Spray Max je vhodný na všechny podlahy včetně dřevěných, laminátových, dlaždicových a vinylových. Díky pokročilé technologii mikrovláken odstraňuje více než 99 % bakterií a virů pouhou vodou*.  

Návlek mopu lze prát v pračce při teplotě do 60 °C - můžete jej používat opakovaně! Pro stálý čisticí výkon doporučujeme návlek vyměnit každých 6 měsíců.

Objednejte si náhraduní návlek Vileda 1.2 Spray Max nyní!

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z utěsněných dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

Hlavní výhody

1

Díky pokročilé technologii mikrovláken odstraní mop 1.2 Spray Max i ty nejodolnější nečistoty z vašich podlah bez větší námahy. 

2

Oboustranný návlek z mikrovláken lze prát v pračce a opakovaně používat.

3

Návlek Vileda 1.2 Spray Max odstraňuje až 99 % bakterií a virů pouhou vodou* - díky pokročilé technologii mikrovláken.

Vlastnosti produktu

Často kladené otázky

Doporučujeme měnit návlek mopu každých 6 měsíců, aby byly zaručeny optimální výsledky čištění beze šmouh.
Ano, oboustranný návlek sprejového mopu lze po použití přidat do běžného praní a prát až na 60 °C.

Detaily produktu


  • Složení: 88 % polyester, 12 % polyamid
  • Rozměr náhrady: 36 × 14 cm
  • Vyrobeno v Itálii
a brand of FREUDENBERG