Vileda Ultramax Care náhrada z recyklovaných vláken

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

232,30 Kč
Kód produktu: VI173490

Vyměnitelný návlek na mop z mikrovlákna Vileda Ultramax Care – účinné, ale šetrné čištění delikátních podlah.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Silný čistící výkon

Kombinace vysoce výkonného čisticího materiálu, tkanin a 100% recyklovaných mikrovláken* pomáhá sbírat vlasy a nečistoty, aniž by poškodila vaše jemné podlahy.

2. Recyklovaná mikrovlákna

Materiál z recyklovaných mikrovláken stále zaručuje vysoký výkon a zároveň snižuje dopady na naši planetu.

3. Lze prát

Vyměnitelný návlek lze prát v pračce do 60 °C. Perte s podobnými textiliemi a znovu a znovu použijte. Pro stálou čisticí sílu doporučujeme výměnu každých 6 měsíců.

*Recyklovaný materiál se vztahuje na mikrovláknové části mycího návleku (tj. bílé části). Celkový recyklovaný obsah mycího návleku je: >75 %.

 

Vyměnitelný náhradní mycí návlek na mop Vileda Ultramax je určen zejména pro čištění delikátních podlah. Jeho jedinečné složení zanechá při čištění na vašich podlahách méně vody. Podlahy tak rychleji schnou a zároveň je zajištěno, že nedojde k poškození dřevěných podlah, jako jsou parkety, laminát nebo jiné běžné netěsnící dřevěné podlahy.

Při péči o vaši podlahu a jemné povrchy je tento náhradní návlek šetrný k životnímu prostředí. Je navržen s důrazem na udržitelnost a potřeby vaší podlahy, jelikož ve složení je z části použito i 100% recyklované mikrovlákno.

Fialová vlákna náhradního mycího návleku Vileda Ultramax Care čistí nečistoty a zachytávají i vlasy, zatímco bílá vlákna a vysoce kvalitní 100% recyklovaná mikrovlákna vaše podlahy rychle vysuší a zanechají je lesklé.

Díky 4 připínacím cvočkům lze náhradní návlek jednoduše rychle vyměnit. Perte jej v pračce s podobnými materiály do 60 °C bez aviváže a změkčovadel. Pro dosažení skvělých výsledků čištění doporučujeme vyměnit náhradní návlek každých 6 měsíců.

Náhradní mycí návlek Vileda Ultramax Care je kompatibilní s mopy Ultramax a Ultramax Turbo a je v hodný pro všechny typy tvrdých podlah.

Složení: 100% Polyester. Vyrobeno v Itálii.

Rozměr: 36 × 14 cm. Mycí návlek je použitelný pro hlavice mopů Vileda o rozměrech 34 × 10 cm.
 

a brand of FREUDENBERG