Vileda Ultramax Complete Set box

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

743,40 Kč
Kód produktu: VI155737

Kompletní sada mopu a kbelíku Vileda Ultramax je ideální volbou pro každodenní čištění podlahy. Díky mycímu návleku 2v1 z mikrovláken a abrazivních vláken odstraní veškeré nečistoty a skvrny na podlaze.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Mycí návlek ze dvou druhů vláken

Mycí návlek obsahuje mikrovlákna a abrazivní vlákna, které si poradí s mastnotou, ale i odolnými nečistotami. Navíc tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

2. Praktická rukojeť

Mop má třídílnou šroubovací tyč, která má až 120 cm. Díky tomu je úklid pohodlný a nenamáháte záda.

3. Snadné ždímání

Pratelná náhrada je navržena pro snadné a rychlé ždímání. Plochou hlavici mopu lze sklopit stisknutím tlačítka a snadno vyždímat ve ždímacím koši Ultramax.

VÍCE INFORMACÍ o sadě Vileda Ultramax Complete set box

VÍCE INFORMACÍ o sadě Vileda Ultramax Complete set box

Tato sada mopu a kbelíku Vileda Ultramax je kompletní sada pomocníků na úklid podlah. Na rozdíl od jiných čističů umožňuje sada Ultramax snadné a rychlé mytí podlah ve vaší domácnosti.  Není nutné neustále měnit mycí návleky pro různé povrchy. Tato sada Vileda mopu a kbelíku je ideální pro vytírání všech vašich tvrdých podlah, včetně dřeva a laminátu. Mop sbírá snadno i nepoddajné nečistoty, jako jsou vlasy. Už po jednom vytírání budou vaše podlahy zářivě čisté a jako nové. Díky mycímu návleku ze dvou druhů vláken můžete zajistit bezchybný čisticí výkon a odstranit obzvlášť odolné nečistoty a skvrny. Proti tomuto inovativnímu designu a mikrovláknům nemá šanci ani olej nebo rozlité zbytky tekutin. Praktická hlavice je otočná o 180° a umožňuje snadné čištění pod nábytkem a šroubovací tyč mopu má délku 120 cm.

Získejte svůj mop a kbelík Vileda Ultramax Complete Set box ještě dnes a užijte si novou úroveň moderního pohodlí při domácím úklidu!

Vileda Ultramax Complete set box

1

Pohodlná rukojeť

Pohodlná třídílná šroubovací tyč má délku 120 cm a zajišťuje tak pohodlný úklid.
2

Pratelná náhrada

Mycí návlek z mikrovláken lze prát v pračce až na 60 ° C.
3

Speciální ždímací koš

Asymetrický tvar ždímacího koše brání vystříknutí vody na podlahu během ždímání mopu.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Ano, mycí návlek z mikrovláken lze prát v pračce až na 60 °C. Nepoužívejte však aviváž a nesušte v sušičce.
Mopy z mikrovláken Ultramax byly navrženy pro tvrdé podlahy jako laminát, dlaždice nebo dřevo.
V tuto chvíli má Ultramax na trhu k dispozici dvě různé náhrady, náhradu Ultramax Microfibre 2v1, která je stejná jako v této sadě, a náhradu z mikrovláken a bavlny Ultramax Micro and Cotton, která zajišťuje lepší odstraňování nečistot ze spár mezi dlaždicemi a podobnými typy nerovností na podlahách a pak také vysokou absorpční schopnost.
Sada Vileda Ultramax obsahuje kbelík se ždímacím košem, třídílnou šroubovací tyč a hlavici s mycím návlekem. Všechny základní pomůcky na čištění podlah jsou spojeny v jedné sadě.
a brand of FREUDENBERG