Vileda Ultramax Microfibre 2v1 mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

730,00 Kč 539,00 Kč

Umožní efektivní úklid bez namáčení rukou.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Vileda mop na vytírání podlah se 2 druhy vláken, které lépe odstraní nečistoty. Mycí návlek na mop obsahuje mikroaktivní vlákna, která pohltí a setřou mastnotu a šmouhy a abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Power zóna až 10× zvýší tlak oproti běžnému plochému mopu a odstraní špínu mnohem snadněji. Teleskopická tyč umožní snadné nastavení výšky dle potřeby. Rozměr hlavice je 36 x 14 cm. Dvoudílná teleskopická tyč s nastavitelnou délkou až 140 cm. Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah - PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba. Používejte s Ultramax kýblem se ždímacím košem. Náhradu na mop lze koupit samostatně. Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku. Vyrobeno v Itálii. 

Plochý mop odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

* Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

a brand of FREUDENBERG