Vileda Ultramax Microfibre 2v1 náhrada

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

272,00 Kč
Kód produktu: VI155747

Náhradní mycí návlek pro váš mop Ultramax, Ultramat TURBO a 1.2 Spray. Vyrobeno z mikrovláken a super odolných materiálů, lze prát v pračce a používat znovu a znovu.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Mycí návlek obsahuje 80% mikrovláken

Aby bylo zaručeno důkladné čištění, je mycí návlek vyroben z 80% mikrovláken a ve spojení s dalšími abrazivními vlákny tvoří perfektní, odolný a vysoce výkonný čisticí prostředek. Tato směs látek je vysoce funkční a důkladně čistí odolné nečistoty.

2. Sbíra špínu a vlasy a leští podlahy

Vlákna na mycím návleku jsou navržena tak, aby zachytávala nečistoty a jiné částice a zanechala vaše podlahy lesklé. Tato kombinace vláken a vysoce výkonných materiálů vede k lesklým povrchům a čistým podlahám.

3. Absorbuje vodu

Náhrada je velmi savá, takže lze snadno nasát velké množství vody a jiných tekutin.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Ultramax náhradě 2v1

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Ultramax náhradě 2v1

Chcete vyměnit stávající mycí návlek na mop? Náhradu lze snadno připevnit pomocí cvočků na mopy Ultramax, Ultramat TURBO nebo 1.2 Spray mop (žádný mop není součástí balení). Tento náhradní mycí návlek Vileda lze prát v pračce, až na 60 ° C. Skládá se z 80% mikrovláken, která zaručují rychlé zachycení částic a nečistot a také důkladné odstranění mastnot a prachu.

Tento mycí návlek na plochý mop je vhodný pro vytírání všech typů tvrdých podlah, jako jsou vinylové podlahy, linoleum, dlaždice, laminátové, parketové nebo dřevěné podlahy. Pro nejlepší čisticí výkon perte bez použití aviváže.


Vileda mycí návlek odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Podívejte se na naše další čisticí pomocníky, jako je náš Vileda Ultramat TURBO nebo 1.2 Spray Max mop nebo některý z našich třásňových mopů a kbelíků.

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

NOVÁ NÁHRADA PRO MOP Ultramax, Ultramat TURBO nebo 1.2 Spray

1

Lze prát v pračce

Tento mycí návlek z mikrovláken lze prát v pračce až na 60 ° C pro maximální pohodlí a jednoduchou údržbu.
2

Odepínací cvočky

Pro pohodlnou výměnu mycího návleku jednoduše odepněte náhradu od hlavice pomocí cvočků.

3

Extra čisticí síla

Je vybaven dvěma druhy vláken, takže náhrada má extra čisticí sílu.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Náhrada Ultramax 2v1 je vhodná buď pro náš set mopu Ultramax s kbelíkem, Ultramat Turbo nebo pro náš 1.2 Spray mop. U všech těchto mopů můžete snadno připojit novou náhradu na hlavici mopu.
Chcete-li mycí návlek vyměnit, odepněte cvočky na mycí hlavici a sejměte starou náhradu. Nový návlek připevněte pomocí cvočků.
Naše náhrady na mopy mají obecně dlouhou životnost, pokud jsou prané a používané správně. Návleky však nejsou věčné. Doporučujeme používat starý mycí návlek, dokud již nesplňuje vaše osobní požadavky na čistotu. Zjistíte-li, že jsou na návleku tmavší skvrny, které nelze vyprat nebo vyždímat, doporučujeme si pořídit novou náhradu.
a brand of FREUDENBERG