Vileda Ultramax XL Microfibre plochý mop 2v1

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

835,00 Kč 699,00 Kč

Plochý mop, který umožní efektivní úklid bez namáčení rukou.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Plochý mop Vileda , který umožní efektivní úklid bez namáčení rukou. O 20 % delší hlavice ve srovnání s produkty ze standardní řady. Obsahuje 2 druhy vláken, které lépe odstraní nečistoty. Mikroaktivní vlákna pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Power zóna až 10× zvýší tlak oproti běžnému plochému mopu a odstraní špínu mnohem snadněji. Dvoudílná teleskopická tyč mopu s délkou až 140 cm umožní snadné nastavení výšky.

Tento mop je vhodný na vytírání všech druhů podlah - PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba. Používejte s Vileda Ultramax kbelíkem se ždímacím košem a Ultramax mop náhradou XL Microfibre 2v1. Rozměr hlavice mopu : 43 × 13 cm. Náhradu na mop lze koupit samostatně. Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku. Vyrobeno v Itálii.

Vileda mop odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

a brand of FREUDENBERG