Vileda Ultramax XL Microfibre 2v1 náhradní návlek

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 298,90 Kč
Kód produktu: VI160933

Náhrada k mopu Vileda Ultramax XL. O 20 % větší, než standardní náhrada Ultramax Microfibre 2v1.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Mycí návlek obsahuje 80% mikrovláken

Aby bylo zaručeno důkladné čištění, je mycí návlek vyroben z 80% mikrovláken a ve spojení s dalšími abrazivními vlákny tvoří perfektní, odolný a vysoce výkonný čisticí prostředek. Tato směs látek je vysoce funkční a důkladně čistí odolné nečistoty.

2. Sbíra špínu a vlasy a leští podlahy

Vlákna na mycím návleku jsou navržena tak, aby zachytávala nečistoty a jiné částice a zanechala vaše podlahy lesklé. Tato kombinace vláken a vysoce výkonných materiálů vede k lesklým povrchům a čistým podlahám.

3. Odstrání bakterie a viry z podlahy

Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií.

Náhrada k Vileda mopům: Ultramax XL, Ultramax TURBO XL (včetně předchozí varianty Ultramat TURBO XL).

Tento mycí návlek je o 20 % větší než standardní náhrada na mop Ultramax Microfibre 2v1. Obsahuje 2 druhy vláken, díky kterým lépe odstraní nečistoty. Mikrovlákna mopu pohltí a setřou mastnotu a šmouhy. Abrazivní vlákna lépe odstraní i zaschlé nečistoty. Tato kombinace tak zanechá rychle čisté podlahy.  Rozměr náhrady na plochý mop je 43 × 14 cm. Náhrada použitelná pro hlavici o rozměrech 41 × 10 cm.

Tento mycí návlek je vhodný na mytí všech podlah - PVC, plovoucí podlahy, parkety, dlažba. Lze prát až na 60 °C, nepoužívejte aviváž ani sušičku.

Vileda mop odstraní více než 99 % bakterií a virů jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií a virů* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. 

*Odstraňuje bakterie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinní koronavirus z dřevěných podlah a keramických dlaždic, testováno externí laboratoří.

a brand of FREUDENBERG