Vileda Ultramax XL Set box

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

854,50 Kč
Kód produktu: VI160932

Vileda Ultramax XL Set box je nový vylepšený systém pro každodenní úklid. Tento set obsahuje mop, třídílnou tyč a kbelík se speciálním ždímacím košem. Díky nové delší hlavici mopu budete moci vyčistit větší plochu rychleji a důkladněji.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1.

O 20 % delší hlavice

Hlavice mopu Ultramax XL je o 20 % delší ve srovnání se standardní řadou. To znamená, že můžete efektivně a snadno vyčistit větší plochu.

2. Mycí návlek z mikrovláken 2v1

Mycí návlek Ultramax Microfibre 2v1 vám nabízí skvělý výsledek. Účinně odstraní odolné skvrny i prach a tak dosáhnete perfektně lesklé a čisté podlahy. Mop snadno klouže po podlaze a speciální Power zóna si poradí i s odolnými nečistotami

3. Uklidí i pod nábytkem

Díky otočné hlavici o 360° snadno dosáhnete a vyčistíte pod svým nábytkem.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Ultramax XL Set boxu

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Ultramax XL Set boxu

Set plochého mopu Vileda Ultramax XL obsahuje hlavici, na kterou připevníte mycí návlek z mikrovláken, 3dílnou šroubovací tyč a kbelík se ždímacím košem. Hlavice plochého mopu je o 20 % delší ve srovnání s hlavicí mopu Vileda Ultramax, což znamená rychlejší vytírání podlah i větších ploch. Tento mop je vhodný na čištění všech typů podlah. Mycí návlek na mop, který kombinuje mikrovlákna a abrazivní vlákna, zajišťuje bezchybné sbírání nečistot a prachu a zároveň zanechává vaše podlahy zářivé. Výborně odstraňuje i odolné nečistoty a je schopen vyčistit i obtížnější a odolnější skvrny. Unikátní Power zóna pomáhá odstranit špínu s minimálním úsilím, a přitom udržuje ruce v suchu. Jeho rukojeť a otočná hlavice nabízejí větší rozsah pohybů, takže můžete mopem plynule přejíždět po soklech, pod nábytkem a v rozích. Praktická hlavice mopu je otočná o 360° a umožňuje snadné čištění pod vaším nábytkem a zajišťuje skvělý zážitek z úklidu. Už žádné ohýbání, žádné mokré a špinavé ruce.

Jakmile vyzkoušíte tento nový způsob čištění, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke starým technikám. Získejte svůj vlastní set Vileda Ultramax XL ještě dnes a mějte z úklidu lepší zážitek!

VLASTNOSTI PRODUKTU

HLAVNÍ VÝHODY

1

Stabilní ždímání

Ve srovnání s jinými systémy na trhu nabízí tento design snadné vložení mopu do ždímače a stabilní ždímání. Díky tomu je vyždímání mopu mnohem jednodušší.
2

Vysoce výkonný mycí návlek

Mycí návlek Microfibre 2v1 vám nabízí skvělý výsledek. Vyčistí odolné nečistoty a zachytává prach, což vede k výsledku lesklých podlah. Náhrada je snadno odnímatelná díky čtyřem cvočkům a lze ji prát v pračce až na 60 ° C.
3

Snadná manipulace

Mop je lehký a snadno se používá. Není třeba se ohýbat nebo vyždímat mop rukama. Již nebudete vytírat jiným způsobem.

Často kladené otázky

Vileda Ultramax XL set box obsahuje mop, třídílnou šroubovací tyč a kbelík se ždímacím košem.
Ano, náhradu lze prát v pračce až na 60°C, nedoporučujeme však používat aviváž.
Mop lze použít na všech tvrdých podlahách, jako je laminát, dřevo nebo dlaždice.

Paramtery


  • Kvalitní trojdílná tyč s délkou 120 cm.

  • Rozměr hlavice: 41×10 cm.

  • Rozměr náhrady: 43×14 cm (náhrada je kompatibilní pro hlavice s rozměrem 41×10 cm).

  • Rozměr kbelíku: 36×25 cm.

  • Objem: 10 l.

a brand of FREUDENBERG