Vileda UltraMax XL Complete Set box – mop a kbelík

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 044,90 Kč 869,00 Kč

Vileda Ultramax XL Set box je nový vylepšený systém pro každodenní úklid. Tento set obsahuje mop, třídílnou tyč a kbelík se speciálním ždímacím košem. Díky nové delší hlavici mopu budete moci vyčistit větší plochu rychleji a důkladněji.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Vileda UltraMax XL Complete Set box – mop a kbelík

1 044,90 Kč 869,00 Kč

Přednosti produktu


1. O 20% delší hlavice

Hlavice mopu Ultramax XL je o 20% delší ve srovnání se standardní řadou. To znamená, že můžete efektivně a snadno vyčistit větší plochu.

2. Mycí návlek z mikrovláken 2v1

Mycí návlek Ultramax Microfibre 2v1 vám nabízí skvělý výsledek. Účinně odstraní odolné skvrny i prach a tak dosáhnete perfektně lesklé a čisté podlahy. Mop snadno klouže po podlaze a speciální Power zóna si poradí i s odolnými nečistotami

3. Uklidí i pod nábytkem

Díky otočné hlavici o 360° snadno dosáhnete a vyčistíte pod svým nábytkem.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Ultramax XL Set boxu

VÍCE INFORMACÍ o Vileda Ultramax XL Set boxu

Set Vileda Ultramax XL obsahuje hlavici, na kterou připevníte mycí návlek z mikrovláken, 3dílnou šroubovací tyč a kbelík se ždímacím košem. Hlavice mopu je o 20% delší ve srovnání s hlavicí mopu Vileda Ultramax, což znamená rychlejší úklid větších ploch. Je vhodný na všechny typy tvrdých podlah. Mycí návlek, který kombinuje mikrovlákna a abrazivní vlákna a zajišťuje bezchybné sbírání nečistot a prachu a zároveň zanechává vaše podlahy zářivé. Výborně odstraňuje i odolné nečistoty a je schopen vyčistit i obtížnější a odolnější skvrny.Unikátní Power zóna pomáhá odstranit špínu s minimálním úsilím a přitom udržuje ruce v suchu. Jeho rukojeť a otočná hlavice nabízejí větší rozsah pohybů, takže můžete mopem plynule přejíždět po soklech, pod nábytkem a v rozích.Praktická hlavice mopu je otočná o 360 ° a umožňuje snadné čištění pod vaším nábytkem a zajišťuje skvělý zážitek z úklidu. Už žádné ohýbání, žádné mokré a špinavé ruce. Jakmile vyzkoušíte tento nový způsob čištění, už se nikdy nebudete chtít vrátit ke starým technikám. Získejte svůj vlastní set Vileda Ultramax XL ještě dnes a mějte z úklidu lepší zážitek!

VLASTNOSTI PRODUKTU

HLAVNÍ VÝHODY

1

Stabilní ždímání

Ve srovnání s jinými systémy na trhu nabízí tento design snadné vložení mopu do ždímače a stabilní ždímání. Díky tomu je vyždímání mopu mnohem jednodušší.
2

Vysoce výkonný mycí návlek

Mycí návlek Microfibre 2v1 vám nabízí skvělý výsledek. Vyčistí odolné nečistoty a zachytává prach, což vede k výsledku lesklých podlah. Náhrada je snadno odnímatelná díky čtyřem cvočkům a lze ji prát v pračce až na 60 ° C.
3

Snadná manipulace

Mop je lehký a snadno se používá. Není třeba se ohýbat nebo vyždímat mop rukama. Již nebudete vytírat jiným způsobem.

Často kladené otázky

Vileda Ultramat XL set box obsahuje mop, třídílnou šroubovací tyč a kbelík se ždímacím košem.
Ano, náhradu lze prát v pračce až na 60°C, nedoporučujeme však používat aviváž.
Mop lze použít na všech tvrdých podlahách, jako je laminát, dřevo nebo dlaždice.
a brand of FREUDENBERG