Vileda TURBO 2v1 náhradní hlavice 2 ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

287,80 Kč
Kód produktu: VI166142

Náhradní mycí návlek Vileda Turbo Microfibre 2v1 v dvojitém balení. Tato jedinečná kombinace mikrovláken a abrazivních vláken je vhodná pro mopy Vileda Easy Wring & Clean a Vileda TURBO.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Mikrovlákna a abrazivní vlákna

Kombinace měkkých mikrovláken a červených abrazivních vláken zajišťuje účinné a jemné odstraňování nečistot na všech tvrdých podlahách.

2. Lze prát v pračce

Náhradní hlavici TURBO MICROFIBRE 2v1 ve dvojitém balení od společnosti Vileda lze snadno prát v pračce na 30 °C.

3. Balení 1+1

Náhradní hlavice Vileda TURBO MICROFIBRE 2v1 je nyní dostupná v dvojbalení. Takže v domácnosti máte vždy náhradní mycí návlek.

Důkladné čištění pomocí náhradní hlavice TURBO MICROFIBRE 2v1 ve dvojitém balení

Důkladné čištění pomocí náhradní hlavice TURBO MICROFIBRE 2v1 ve dvojitém balení

Hlavice mopu, která kombinuje skvělou absorpční schopnost s efektivním sběrem částic? To je náhradní hlavice Vileda TURBO MICROFIBRE 2v1. Ve dvojitém balení poskytuje dva pomocníky pro extra důkladné čištění podlah.

Hlavice mopu se skládá ze dvou různých vláken pro optimální výsledek čištění. Bílá mikrovlákna jsou obzvláště měkká a savá. Snadno zachycují nečistoty a dokonce i mastné nečistoty. Zároveň červená abrazivní vlákna odstraňují hrubší částice. Drobky, prach a vlasy jsou spolehlivě zachyceny a bezpečně drženy.

Náhradní mycí návlek TURBO MICROFIBRE 2v1 se taky snadno čistí. Lze jej jednoduše opláchnout pod čistou vodou. Poté se vloží do pračky a vypere se hygienicky čistě při 30 °C.

Náhradní mycí návlek TURBO MICROFIBRE 2v1 od společnosti Vileda se hodí jak pro mop Vileda TURBO, tak i pro mop Easy Wring & Clean. Díky praktickému trojúhelníkovému tvaru se hlava mopu snadno dostane do každého rohu a důkladně vyčistí vaše podlahy od nečistot a prachu. Je vhodná pro efektivní a zároveň šetrné mokré čištění všech tvrdých podlah, jako jsou lamináty, parkety, PVC a dlaždice.

DETAILY PRODUKTU

OBSAH BALENÍ


2 ks náhrady Vileda Turbo Microfibre 2v1

SLOŽENÍ


64 % mikrovlákna

21 % polyester

15 % polyamid

Technické detaily


Lze prát v pračce na 30 °C

a brand of FREUDENBERG