Vileda Ultramax XL TURBO

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 1 277,80 Kč
Kód produktu: VI163427

Kompletní sada Vileda Ultramax XL Turbo je nejlepší volbou pro čištění podlah: skládá se z plochého mopu s teleskopickou rukojetí, mycího návleku a kbelíku se ždímacím košem a šlapacím pedálem. Díky náhradě 2v1 s vysoce kvalitními mikrovlákny Vileda můžete rychle a efektivně odstranit nečistoty a skvrny z podlah.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Mycí návlek ze dvou druhů vláken

Mycí návlek 2v1 se skládá z bílých mikrovláken a červených abrazivních vláken, díky kterým důkladně odstraňuje prach, skvrny a mastné zbytky na všech tvrdých podlahách.

2. Praktický ždímací mechanismus

Díky kbelíku s pedálem zůstanou vaše ruce suché a nemusíte se ohýbat. Jednoduše mop namočte, vložte jej do ždímacího koše a pomocí pedálu ovládejte vlhkost mopu.

3. Mop otočný o 180°

Díky kloubu na hlavici mopu Vileda Ultramax XL Turbo lze mop otáčet o 180 °. Snadno můžete vytřít i těžko přístupné rohy, hrany a povrchy pod nábytkem.

VÍCE INFORMACÍ o mopu Vileda Ultramax XL TURBO

VÍCE INFORMACÍ o mopu Vileda Ultramax XL TURBO

Tato kompletní sada Vileda Ultramax XL Turbo obsahuje plochý mop s teleskopickou rukojetí a mycím návlekem a také kbelík se šlapacím pedálem. Na rozdíl od jiných čisticích pomocníků umožňuje Ultramax XL Turbo Set snadné a rychlé mytí všech typů podlah. Díky tomu již není nutné měnit vybavení pro různé povrchy.

Se sadou plochého mopu Vileda Ultramax XL Turbo Set můžete čistit všechny tvrdé podlahy, včetně dřeva a laminátu, šetrně, bez námahy a efektivně. Při délce 41 cm je hlavice plochého mopu o 20% delší než u standardní verze Ultramax Turbo. To vám umožní vyčistit větší plochy za kratší čas.

Díky speciálním červeným a bílým vláknům v mycím návleku 2v1 můžete také dokonale odstranit odolné nečistoty a skvrny. Proti tomuto inovativnímu systému z mikrovláken nemají šanci ani zbytky oleje nebo rozlité tekutiny. Hlavice je otočná o 360 ° takže usnadňuje čištění povrchů pod nábytkem a v rozích.

Hlavici mopu Ultramax XL Turbo můžete snadno vyčistit přímo v kbelíku pomocí ždímacího koše. Jednoduše sklopte hlavici, opláchněte ji ve vodě a odstřeďte ji několika pohyby pedálu. Se sadou Vileda Ultramax XL TURBO jsou stříkající voda všude kolem a kluzké podlahy minulostí.

Získejte svou vlastní kompletní sadu Ultramax XL Turbo v internetovém obchodě Vileda ještě dnes!

ULTRAMAX XL TURBO S DELŠÍ MYCÍ HLAVICÍ

1

Praktická teleskopická rukojeť

Díky teleskopické tyči a ohybnému kloubu bude váš úklid pohodlný.
2

Pratelný mycí návlek

Mycí návlek z mikrovláken Vileda 2v1 můžete čistit ručně nebo v pračce při teplotě až 60 ° C.
3

Power zóna

Unikátní struktura powerzóny našeho mopu působí při vytírání zvýšeným tlakem tam, kde to nejvíce potřebujete.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Detaily produktu

Obsah balení


Kbelík se šlapacím pedálem

Teleksopická rukojeť

Hlavice Ultramax XL

Mycí návlek Microfiber 2v1 

Složení


  • 85% polyester
  • 15% polyamide
a brand of FREUDENBERG