Vileda SuperMocio Microfibre & Power mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

247,00 Kč
Kód produktu: VI158455

Robustní, ale flexibilní mop z mikrovláken Vileda SuperMocio Microfibre & Power je super účinný, pokud jde o odolné nečistoty a skvrny. Dlouhé bílé třásně z mikrovláken v kombinaci s červenými dělají z mopu vynikajícího pomocníka, který dokáže odstranit oleje, vlasy, částice i lepivé skvrny. Součástí mopu není kbelík. 


  •  

Přednosti produktu


1. Červená abrazivní vlákna

Červená abrazivní vlákna jsou speciálně navrženy tak, aby zaručovaly lepší čisticí výkon mopu Vileda SuperMocio. Zachytávají vlasy a další částice, které by normálně zůstaly na vaší podlaze.

2. Dlouhá rukojeť

Kovová rukojeť mopu má délku 125 cm a tak zajišťuje komfortní a pohodlní úklid bez namáhaní zad.

3. Lze prát v pračce

Hlavici mopu z mikrovlákna lze snadno vyprat. Jednoduše vložte odnímatelnou hlavici do pračky a vyperte na max 60°C, abyste odstranili veškeré zbytky, které zůstávají na čisticích vláknech. Tímto způsobem můžete snadno prodloužit životnost mopu a zachovat jeho hygienické schopnosti.

Více informací o produktu Vileda Super Mocio Microfibre & Power

Více informací o produktu Vileda Super Mocio Microfibre & Power

Jste někdy překvapeni z množství vlasů, které váš mazlíček zanechává po domě? Existují ve vašem domě místa, kde se shromažďují vlasy vaší kočky nebo psa? Jak můžete tohle všechno uklidit?

Mop Vielda SuperMocio Microfibre & Power uklidí po vašich domácích mazlíčcích, po dětech nebo po Vás. Získejte taky tento mop do vaši domácnosti.

Inovativní technologie kombinující bílé třeásně mikrovláken se speciálními červenými třásněmi nabízí nový čisticí výkon. Červená vlákna mopu pomáhají sbírat chloupky a částice, zatímco bílé třásně nasávají tekutiny a odolné nečistoty. Mop lze použit na všechny typy podlah, jako jsou parkety, dlaždice nebo vinylové či dřevěné podlahy. Mikrovlákna také zajistí odstranění až 99% baktérií z podlahy. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum byl proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Mop má dostatečně dlouhou kovovou rukojeť, která Vám zajistí podholný úklid. Přístup k těžko dostupným místům a rohům ve vaší domácnosti je díky speciální hlavici mopu snadnější. Tento design vám pomůže zvládnout uklidit každý kout a Vy už nebudete ručně drhnout nepřístupná místa.

Chcete-li vyčistit hlavici mopu, nastavte pračku na maximálně 60°C a jednoduše hlavici mopu vyperte. 
Tento mop lze použít s kbelíkem se ždímacím košem Vileda Supermocio. Zjednodušte si práci a zbavte se starostí s mikrovláknem a výkonným mopem Vileda SuperMocio!

HLAVNÍ VÝHODY

1

Speciální tvar hlavice

Bílé a červené třásně mopu jsou speciálně uspořádané do tvaru, který je speciálně koncipován tak, aby objímal těžko dostupná místa a bezchybně je čistil.Hlavice mopu usnadňuje přístup do rohů a důkladně tak vyčistíte i těžce dostupná místa.
2

Dva druhy vláken

Mop SuperMocio Microfibre & Power kombinuje dva typy vláken. Speciální červená vlákna jsou navržena tak, aby zachytávala vlasy a nečistoty, zatímco bílá vlákna odstraňují mastnotu a šmouhy.

3

Odstranění mastnoty

Zbavit se mastnoty a mastných skvrn může být obtížné. SuperMocio Microfibre & Power Mop však využívá technologii mikrovláken k efektivnímu odstranění mastnoty.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Ano, tento mop je kompatibilní s kbelíkem se ždímacim košem Vileda Supermocio.
Umístěte si na podlahu mop z mikrovlákna vedle nohou a opatrně položte nohu na červenou plastovou hlavici. Poté rukama vytáhněte rukojeť nahoru. Buďte však opatrní a ujistěte se, že rukojeť směřuje od vás a od jakýchkoli jiných předmětů, které by mohly překážet.
Ano, rukojeť je kompatibilní s jakoukoli náhradou Vileda Supermocio.
Mop doporučujeme používat na tvrdé podlahy, jako je vinyl, linoleum a jiné dlaždice. Při čištění dřevěných podlah a laminátu buďte opatrní při množství vody, které se má na podlahu použít. Mop z mikrovláken před čištěním opatrně, ale pořádně vyždímejte.
a brand of FREUDENBERG