Vileda SuperMocio 3 Action náhrada k mopu

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

156,00 Kč
Kód produktu: VI167968

Náhradní hlavice mopu Supermocio 3Action je ta pravá hlavice pro váš mop Supermocio. Díky větší stírací ploše mop zachycuje nečistoty a drobné částečky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Velká kontaktní plocha

Díky extra širokým třásním náhrady Supermocio 3Action máte k dispozici přibližně o 25% více stírací plochy. To znamená, že čištění vlhké podlahy je ještě rychlejší. Táto náhrada odstraní i odolné nečistoty.

2. 3D struktura

Speciální 3D struktura mopu Vileda Supermocio 3Action účinně absorbuje nečistoty, vlasy a drobky a drží je v mopu.

3. Účinná proti mastným nečistotám

Modré třásně náhrady bez námahy pohlcují i ​​mastné zbytky a zajišťují tak výsledky vytíraní bez šmouh.

Více informací o náhradě Vileda Supermocio 3Action

Více informací o náhradě Vileda Supermocio 3Action

Vyhlaste válku špíně, vlasům a částicím na podlahách a objevte čisticí sílu náhrady Vileda Supermocio 3Action. Táto hlavice je kompatibilní všemi rukojeti Vileda Supermocio a lze ji snadno a rychle připevnit k díky systému Easy-Click. V kombinaci s kbelíkem Supermocio bude čištění podlahy v budoucnu ještě pohodlnější. Jednoduše namáčejte mop v kbelíku, vložte mop do ždímače a vyždímejte jej malým tlakem. Mokré a špinavé ruce jsou minulostí.

3 v 1 čistící účinek: Odstraňuje nepříjemné a pevně ulpívající skvrny. Odstraňuje mastné nečistoty. Velmi efektivně sbírá vlasy a další nečistoty

Odstraní více než 99% bakterií jen za pomoci vody. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Náhradní hlavice na mop SUPERMOCIO 3ACTION od značky Vileda se vyznačuje o 25% větší stírací plochou. To vám umožní čistit podlahy s větším kontaktem s podlahou a znatelně rychleji než s běžnými podlahovými mopy. Inovativní složení materiálu také zajišťuje vynikající čisticí výkon. Měkká 3D struktura "čistících kapes" umožňuje efektivní absorpci částic, zatímco červená čisticí zóna odstraní i odolné skvrny aniž by zanechala šmouhy. Díky širokým modrým třásním z mikrovláken nemají mastné skvrny šanci. Náhradu lze také jednoduše vyprat v pračce až na 60°C.

 

 

a brand of FREUDENBERG