Vileda SuperMocio 3 Action mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

287,80 Kč
Kód produktu: VI148059

Mop Vileda SuperMocio 3Action obsahuje třásně s vysoce absorpčními čisticími vlastnostmi: červená vlákna odstraní bez poškrábání odolné nečistoty, modrá vlákna jsou z mikrovláken pro odstranění mastných skvrn a 3D červené zóny jsou pro extra zachycení vlasů a částic. Součastí mopu není kbelík. 


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Trojitá síla pro snadné vytíraní

S naší jedinečnou hlavicí mopu nebudete mít potíže dosáhnout ani do těžce dostupných rohů. Velký mop Vileda SuperMocio 3Action snadno dosáhne každé zákoutí vaší domácnosti.

2. Dlouhá rukojeť

Kovová rukojeť mopu má délku 125 cm a tak zajišťuje komfortní a pohodlný úklid bez namáhání zad.

3. Speciálně tvarovaná hlavice

Speciálně navržená hlavice usnadňuje přístup do rohů a důkladně tak vyčistíte i těžce dostupná místa.

Více informací o mopu Vileda SuperMocio 3Action

Více informací o mopu Vileda SuperMocio 3Action

Díky inovativnímu konceptu více čisticích prvků v jediném produktu už nepotřebujete více produktů na úklid. Na rozdíl od jiných mopů poskytuje velký mop z mikrovláken SuperMocio 3Action novou úroveň pohodlí při každodenní péči o podlahu. Jeho rukojeť je dostatečně dlouhá a díky tomu je úklid podlahy mnohem snadnější.

Na rozdíl od jiných mopů, hygienická a absorpční mikrovlákna Vileda sbírají a uklízí všechny nečistoty a během několika sekund vaše podlahy vyčistí. S mopem z mikrovlákna Vileda SuperMocio 3Action máte všechny základní funkce péče o podlahu v jednom. Mikrovlákna také zajistí odstranění až 99 % bakterií z podlahy. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99 % bakterií* a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. *Výzkum byl proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Ať už je to prach, vlasy, tekutiny, drobky nebo bláto: pomocí mopu Vileda 3Action se během jednoho vytírání zbavíte všech druhů nečistot. Zkombinujte tento produkt s novým a vylepšeným kbelíkem Vileda SuperMocio se ždímacím košem. Pořiďte si tento užitečný velký mop a využijte jeho různých funkcí!

Hlavní výhody

1

Speciální zóna mikrovláken

Speciální zóny na hlavici mopu odstrání i ty nejodolnější nečistoty jedním tahem.

2

Extra kontakt s podlahou

Povrch mopu je dostatečně velký a díky tomu je úklid ještě efektivnější. 

3

Lze prát v pračce

Hlavici mopu lze prát v pračce až na 60 °C. Všechny čisticí vlastnosti však zůstanou zachovány. 

Vlastnosti produktu

Často kladené otázky

Ano mop z mikrovláken je ideální pro čištění dlaždic a vinylových podlah. U dřevěných / laminátových podlah zajistěte, aby byla z mopu vyždímána veškerá přebytečná voda.
Ano, hlavici mopu lze prát až na 60°C. Praním při nižších teplotách prodloužíte životnost produktu a budete chránit životní prostředí.
Ano 3D červené zóny na hlavici mopu sbírají vlasy, chlupy a další nečistoty.
Umístěte si na podlahu mop z mikrovlákna vedle nohou a opatrně položte nohu na červenou plastovou hlavici. Poté rukama vytáhněte rukojeť nahoru. Buďte však opatrní a ujistěte se, že rukojeť směřuje od vás a od jakýchkoli jiných předmětů, které by mohly překážet.
Ano, rukojeť je kompatibilní s jakoukoli náhradou Vileda SuperMocio.
a brand of FREUDENBERG