Vileda SuperMocio Microfibre & Power náhrada k třásňovému mopu

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

156,00 Kč
Kód produktu: VI157919

Náhrada k Supermocio Microfibre & Power mopu

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Červené třásně

Červené třásně z abrazivínho materiálu účinně odstraňují i ty nejodolnější nečistoty z podlahy bez poškrábání povrchu.

2. Bílé třásně

Bílé třásně z mikrovláken zajistí výbornou absorpci a odstranění mastnoty.

3. Společně

Účinně sbírají drobky, vlasy a nejjemnější nečistoty. Díky kombinaci dvou druhů třásní kombinuje dvě skvělé vlastnosti a je vhodná na všechny druhy podlah.

Vileda SuperMocio Microfibre & Power náhrada

Vileda SuperMocio Microfibre & Power náhrada

Náhrada k Supermocio Microfibre & Power mopu je kombinace mikrovláken a abrazivních vláken pro snadný a efektivní úklid. Pružnost třásní, technologie vláken z dvou různých materiálů a tedy dvě čistící vlastnosti zajišťují  vysokou savost a dobře stírání nečistot. Vhodná na všechny druhy tvrdých podlah.

 Mikrovlákna také zajistí odstranění až 99% baktérií z podlahy. Tenká mikrovlákna fyzicky perfektně přilnou k povrchu podlahy, kde zachytí nečistoty a více než 99% bakterií a odstraní je pryč bez nutnosti použití chemikálií. Výzkum byl proveden nezávislým a akreditovaným institutem pro mikrobiologii a imunologii.

Nenechávejte schnout na podlaze, dejte jej schnout do kbelíku nebo hlavicí vzhůru. Možné prát až na 60 °C. Nepoužívejte změkčovadla. Praní při nižších teplotách (40 °C) prodlouží životnost mycí hlavice a zároveň zmírní dopady na životní prostředí.

a brand of FREUDENBERG