Vileda SuperMocio Soft mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 210,00 Kč
Kód produktu: VI148058

Mop Vileda SuperMocio Soft šetrně čistí nečistoty z vašich podlah. Žluté třásně jemně čistí i jemnější podlahy a dlaždice a díky absorpčnímu složení mopu podlaha rychle uschne. Součástí mopu není kbelík. 


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Absorpce vody

Žluté třásně z mikrovláken mají skvělou absorpční schopnost a dokážu absorbovat vodu i mastné skvrny najednou. Zajišťují rychlé a důkladné čištění vašich dlaždic a podlah.

2. Stabilní rukojeť

Rukojeť mopu je stabilní a pevná, což zaručuje bezpěčné a efektivní vytítání. To se hodí, zejména pokud je pro vás důležitý snadný a pohodlný úchop mopu.

3. Lze prát v pračce

Čisticí hlaici mopu lze snadno opláchnout. Jednoduše vložte odnímatelnou hlavici do pračky a zbavte se jakýchkoli zbytků, které se stále drží na třásních. Tímto způsobem můžete snadno prodloužit životnost mopu SuperMocio Soft a zachovat jeho hygienické schopnosti.

Více informací o produktu Vileda SuperMocio Soft mop

Více informací o produktu Vileda SuperMocio Soft mop

Vileda SuperMocio Soft mop šetrně čistí vaše podlahy a dlaždice. Měkkost třásní byla dosažena smícháním tří různých materiálů dohromady, aby bylo zajištěno nejúčinnější řešení: 50 % viskóza, 30 % polyesterové mikrovlákno a 20 % polypropylen. Soft mop snadno klouže po vašich podlahách a účinně sbírá nečistoty a vlasy bez poškození jemných povrchů.
Speciálně tvarovaná hlavice se může přizpůsobit téměř jakémukoli koutu ve vaší domácnosti, takže si už nebudete muset dělat starosti s čištěním rohů.
Zkombinujte tento produkt s kbelíkem Vileda SuperMocio se ždímacím košem pro ještě rychlejší každodenní úklid. Ždímací koš tohoto kbelíku vyždímá veškerou přebytečnou vodu z mopu, takže vaše podlahy po úklidu uschnou za velmi krátkou dobu. Po použití můžete hlavici mopu jednoduše vyprat v pračce, aby byla stále hygienicky čistá. 
Vyzkoušejte Vileda SuperMocio Soft a své delikátní podlahy pečlivě ukliďte!

HLAVNÍ VÝHODY

1

Pohodlný úklid díky tvaru hlavice

Unikátní design hlavice Supermocio Soft mopu připomíná citron, díky kterému je snadné dosáhnout a bez námahy vyčistit i skryté nebo obtížné oblasti. S omyvatelnou a speciálně konstruovanou hlavicí mopu nebudete mít žádné potíže při čištění rohů.
2

Sběr nečistot

SuperMocio Soft Mop se svými žlutými třásněmi dokáže zachytit nečistoty, vlasy a dokonce i drobné částečky.
3

Úklid bez šmouh

Netkané třásně čisticího mopu zajišťují rychlé a účinné čištění bez šmouh, díky kterému budou vaše podlahy rychle suché a dokonale čisté.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Ano. Vileda Supermocio Soft mop je kompatibilní se všemi náhradami SuperMocio a s kbelíky SuperMocio se ždímacím košem.
Položte nohu na červenou plastovou hlavici a rukama vytáhněte rukojeť nahoru, dokud neuslyšíte cvaknutí. Buďte opatrní a ujistěte se, že rukojeť směřuje od vás nebo od jiných předmětů.
Ano, s rukojetí jsou kompatibilní všechny hlavice a náhrady řady SuperMocio.
Vileda SuperMocio Soft mop lze použít na většinu podlah. Pokud je s mopem správně manipulováno, je velmi šetrný i k delikátním podlahám.
a brand of FREUDENBERG