Vileda SuperMocio Soft náhradní hlavice 2 ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 210,00 Kč
Kód produktu: VI167965

Výhodné dvojbalení náhrady SuperMocio Soft pro všechny třásňové mopy SuperMocio. Obsahuje 30 % mikrovláken, která zajišťují skvělou absorpci tekutin. Speciální tvar pro důkladné čištění i těžko dostupných míst.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1.

Náhrada pro mopy SuperMocio

Náhradní hlavice SuperMocio Soft je kompatibilní se všemi mopy SuperMocio od značky Vileda. Ostatní součásti mopu není nutné vyměňovat a lze je nadále používat jako obvykle.

2. Speciální vlákna

Speciální třásně obsahují mikrovlákna, která zachytí i ty nejjemnější prachové částice. Díky tomu je čištění podlah ještě jednodušší a rychlejší.

3.

Easy-Click systém

Díky inovativnímu systému Easy-Click lze vyměnit náhradní hlavu rychle a snadno. Mop je rychle připraven k použití s novou náhradou.

Více informací o náhradě Vileda SuperMocio Soft

Více informací o náhradě Vileda SuperMocio Soft

Máte už mop Vileda SuperMocio? Pokud Váš mop potřebuje novou náhradu, nemusíte hned vyměnit celý mop. Náhradní hlavici SuperMocio Soft můžete mít nyní i v praktickém dvojitém balení. Je kompatibilní se všemi mopy SuperMocio. Jednoduše vyměňte náhradu a mop používejte jako obvykle. Díky systému Easy-Click je výměna hračkou. Jednoduše odstraňte starou hlavici mopu a zacvakněte náhradní hlavu do držáku na rukojeti. Hotovo!

Náhradní hlavice Vileda SuperMocio Soft má speciální tvar pro důkladné čištění. To vám umožní bez problémů vyčistit i těžko přístupná místa. Přispívají k tomu také dobře promyšlené třásně vyrobené z netkaných textílií. Skládají se z 30 % z mikrovláken a jsou zvláště absorpční. S mopem můžete jedním tahem odstranit i ty nejmenší nečistoty a účinně zasáhnout proti nečistotám a skvrnám v domácnosti.

Získejte náhradní hlavici SuperMocio Soft ve výhodném dvojbalení a vyčistěte své podlahy ještě důkladněji s malým úsilím.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG