Vileda SuperMocio Soft náhrada k mopu 2ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

190,00 Kč
Kód produktu: VI167965

Náhrada k mopu Supermocio soft +30 % mikrovláken.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Náhrada pro mopy Supermocio

Náhradní hlavice SUPERMOCIO SOFT je kompatibilní se všemi mopy Supermocio od značky Vileda. Ostatní součásti mopu není nutné vyměňovat a lze je nadále používat jako obvykle.

2. Speciální vlákna

Speciální vlákna obsahují mikrovlákna, která zachytí i ty nejjemnější prachové částice. Díky tomu je čištění podlah ještě jednodušší a rychlejší.

3. Easy-click system

Díky inovativnímu systému Easy-Click lze vyměnit náhradní hlavu rychle a snadno. Mop je rychle připraven k použití s novou náhradou.

Více informací o náhrade Vileda Supermocio Soft

Více informací o náhrade Vileda Supermocio Soft

Máte už mop Vileda Supermocio Soft? Pokud Váš mop potřebuje novú náhradu,  nemusíte hned vyměnit celý mop. Náhradní hlavici Supermocio Soft můžete mít nyní i v praktickém dvojitém balení. Je kompatibilní se všemi mopy Supermocio. Jednoduše vyměňte náhradu a mop používejte jako obvykle. Díky systému Easy-Click je výměna hračkou: Jednoduše odstraňte starou hlavici mopu a zacvakněte náhradní hlavu do držáku na rukojeti. Hotovo!

Náhradní hlavice mopu Vileda SUPERMOCIO SOFT má speciální tvar pro důkladné čištění. To vám umožní bez problémů vyčistit těžko přístupná místa. Přispívají k tomu také dobře promyšlená vlákna vyrobená z netkaných textilií. Skládají se z 30% mikrovláken a jsou zvláště absorpční. S mopem můžete jedním tahem odstranit i ty nejmenší nečistoty a účinně zasáhnout proti nečistotám a skvrnám v domácnosti.

Získejte náhradní hlavici SUPERMOCIO SOFT ve výhodném dvojbalení a vyčistěte své podlahy ještě důkladněji s malým úsilím.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG