Vileda SuperMocio Soft náhrada 2ks

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

249,00 Kč

Náhrada k mopu Supermocio soft +30 % mikrovláken.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Vileda SuperMocio Soft náhrada 2ks

249,00 Kč

Přednosti produktu


1. Náhrada pro mopy Supermocio

Náhradní hlavice SUPERMOCIO SOFT je kompatibilní se všemi mopy Supermocio od značky Vileda. Ostatní součásti mopu není nutné vyměňovat a lze je nadále používat jako obvykle.

2. Speciální vlákna

Speciální vlákna obsahují mikrovlákna, která zachytí i ty nejjemnější prachové částice. Díky tomu je čištění podlah ještě jednodušší a rychlejší.

3. Easy-click system

Díky inovativnímu systému Easy-Click lze vyměnit náhradní hlavu rychle a snadno. Mop je rychle připraven k použití s novou náhradou.

Více informací o náhrade Vileda Supermocio Soft

Více informací o náhrade Vileda Supermocio Soft

Máte už mop Vileda Supermocio Soft? Pokud Váš mop potřebuje novú náhradu,  nemusíte hned vyměnit celý mop. Náhradní hlavici Supermocio Soft můžete mít nyní i v praktickém dvojitém balení. Je kompatibilní se všemi mopy Supermocio. Jednoduše vyměňte náhradu a mop používejte jako obvykle. Díky systému Easy-Click je výměna hračkou: Jednoduše odstraňte starou hlavici mopu a zacvakněte náhradní hlavu do držáku na rukojeti. Hotovo!

Náhradní hlavice mopu Vileda SUPERMOCIO SOFT má speciální tvar pro důkladné čištění. To vám umožní bez problémů vyčistit těžko přístupná místa. Přispívají k tomu také dobře promyšlená vlákna vyrobená z netkaných textilií. Skládají se z 30% mikrovláken a jsou zvláště absorpční. S mopem můžete jedním tahem odstranit i ty nejmenší nečistoty a účinně zasáhnout proti nečistotám a skvrnám v domácnosti.

Získejte náhradní hlavici SUPERMOCIO SOFT ve výhodném dvojbalení a vyčistěte své podlahy ještě důkladněji s malým úsilím.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG