Vileda SuperMocio Universal mop

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

143,40 Kč
Kód produktu: VI148060

Odolný, ale flexibilní mop Vileda SuperMocio Universal je velmi savý. Je velmi účinný a snadno si poradí s každodenním nepořádkem, jako je prach a jiné nečistoty. Speciálně tvarovaná hlavice je skvělá pro úklid v rozích. Součástí mopu není kbelík. 


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Extra odolný

Růžové třásně mopu díky svým vláknům fungují jako houbička, tudíž jsou extra savé a taky odolné vůči nečistotám.

2. Mop na různé povrchy

Pevná struktura materiálu Vileda SuperMocio Universal z něj dělá odolný mop, který lze díky třásním ze směsných vláken použít na různé druhy povrchů.

3. Pohodlný úklid díky tvaru hlavice

Hlavice mopu je navržena pro snadné čištění těžko přístupných míst a rohů. Díky tomuto univerzálnímu mopu na dlaždice, dřevo a jiné typy podlah je úklid pohodlnější a účinnější.

Více informací o produktu Vileda SuperMocio Universal

Více informací o produktu Vileda SuperMocio Universal

Zanechávají vaše staré mopy na podlahu vaše povrchy mokré a všude jsou voda a malé kapičky? Pak je čas na nový superabsorpční mop. Ať už váš mazlíček chodil po dlaždicích se špinavými tlapkami, zanechával chlupy na podlaze, nebo se vaše dítě vrátilo domů a všude z něj kape dešťová voda, mop Vileda SuperMocio Universal to zvládne. Je vysoce absoropční a účinně vytírá vaše podlahy. Špinavá kuchyň nebo koupelna není překážkou pro každodenní rutinu čištění podlah. Naše mopy Universal mají vlákna, která jsou skvělá pro všechny typy podlah a jsou mimořádně odolná vůči nečistotám. Vyčerpávající drhnutí je minulostí. Absorpční mop funguje jako houbička a vaši podlahu zanechává zářivě čistou.

Pro jemné čištění podlahy doporučujeme hlavici mopu pořádně vyždímat. Díky speciálně tvarované hlavici můžete vytřít každý kout domova, protože tento mop je skvělý i pro úklid v rozích. Dosažení špatně přístupných míst nebylo nikdy tak snadné.

Absorpční mop snadno vytře vaše podlahy a jeho robustní rukojeť zaručuje pevné a stabilní uchopení. Chcete-li zajistit jeho hygienickou čistotu a prodloužit jeho životnost, můžete jej vyprat v pračce až na 60 °C. Odpojte hlavici mopu od rukojeti jedním rychlým tahem nahoru .

Tento univerzální mop na podlahy je vhodný pro všechny druhy podlah i nečistot. Podívejte se na další výrobky na čištění podlah, jako jsou naše mopy z mikrovláken, kbelíky nebo smetáky či elektrické pomocníky. Zjednodušte si práci s našimi Vileda produkty!

NOVÝ VYLEPŠENÝ DESIGN

1

Speciálně tvarovaná hlavice

Tyto mopy jsou speciálně navrženy pro pohodlný úklid.

2

Úklid v rozích

Tento mop je vhodný i pro úklid v rozích. Jeho speciálně tvarovaná hlavice zajistí rychlý a důkladný úklid a perfektní čisticí výsledek. 

3

Zářivé povrchy

Mop SuperMocio Universal je vhodný na úklid všech typů podlah, jako jsou dřevěné podlahy, laminát nebo keramické dlaždice. 

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Ano, mop SuperMocio Universal je kompatibilní se všemi náhradami SuperMocio a také s kbelíky Vileda SuperMocio a Vileda SuperMocio Wring and Go.
Jednoduše položte mop na podlahu a opatrně položte nohu na plastovou hlavici. Potom můžete vytáhnout robustní rukojeť nahoru. Ujistěte se, že rukojeť směřuje od vás a od jakýchkoli předmětů v okolí.
Ano, všechny náhrady SuperMocio jsou kompatibilní s rukojetí.
Bohužel ne. Tento mop se prodává samostatně, ale je kompatibilní s kbelíky řady SuperMocio, které jsou dostupné rovněž na našem e-shopu.
a brand of FREUDENBERG