Vyberte si náhradní plnění formou zboží a výrobků

Jste firma s více než 25 zaměstnanci a potřebujete náhradní plnění? Svou zákonnou povinnost si můžete splnit nákupem ve Značkovém eshopu Vileda, který provozuje společnost Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o.

Věděli jste, že nákupem produktů či služeb získáte hmotnou věc, která vám ušetří až 33 % oproti povinným příspěvkům do státního rozpočtu? Takto vynaložené prostředky pomáhají sociální firmě udržet zaměstnanost osob se zdravotním znevýhodněním.

Náhradní plnění je jedním ze způsobů, jak mohou větší firmy splnit zákonem stanovenou povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Podle zákona existují tři způsoby, jak ji splnit. Firma sama zaměstná OZP pracovníky v pracovním poměru, nebo využije možnost náhradního plnění – odebere výrobky či služby od firmy, která zaměstnává více jak 50 % osob se zdravotním postižením. Úplně poslední možností je pak odvést poplatek do státního rozpočtu.

Jakým způsobem můžete náhradní plnění v e-shopu čerpat?

  1. Nákupem zboží v e-shopu
    Vyberte si z množství kvalitních produktů pro své podnikání a nakupte ho s náhradním plněním.

Vzhledem k novele zákona č. 435/2004 Sb, která vešla v platnost 1. 10. 2017, můžeme poskytnout náhradní plnění pouze v případě, že do 30 dní od jeho zaplacení vložíme údaje do elektronické evidence vedené Ministerstvem práce a sociálních věcí. Doporučujeme tedy našim zákazníkům, kteří mají zájem uplatnit čerpání, aby o něj zažádali nejpozději do 20. dne od data úhrady.

a brand of FREUDENBERG