Vileda Express sušák na prádlo 3m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

168,00 Kč
Kód produktu: VI157334

Praktický a funkční - Vileda Express je ideální sušák, který vám pomůže rychle vysušit malé množství prádla a nezabírá žádné místo na podlaze.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Rychlý pomocník

Tento sušák je ideální řešení, pokud potřebujete rychle vysušit malé množství prádla. Pohodlně jej zavěsíte na radiátor a nezabírá žádné místo. 

2. Pro sušení delikátních odevů

Můžete jej použít k sušení ručně praných oděvů nebo delikátního prádla, které díky teplu radiátoru vyschne ještě rychleji.

3. Nastavitelná ramena

Díky nastaveitelným ramenům jej můžete zavěsit na radiátor, balkon nebo zábradlí. 

Více informací o sušáku Vileda Express 3m

Více informací o sušáku Vileda Express 3m

Praktický a funkční - Vileda Express je ideální sušák, který vám pomůže rychle vysušit malé množství prádla a nezabírá žádné místo na podlaze. Se sušící plochou 3 m je ideální jako doplňkový sušák, který je zavěšen na radiátoru nebo na balkoně. Snadno se přizpůsobí různým šířkám díky nastavitelným ramenům. Můžete jej použít k sušení ručně praných oděvů nebo delikátního prádla, které díky teplu radiátoru vyschne ještě rychleji. Je vybaven robustní ocelovou konstrukcí a extrémně odolnými pryskyřicovými rameny, které poskytnou ještě větší stabilitu a pevnost. S ochrannými kryty, které zabraňují poškození povrchu při používání. Může být pohodlně skladován položený podélně, díky jeho sklopným ramenům. 

Vlastnosti produktu

Detaily produktu

Parametre


  • Rozměr rozložený (š × h × v): 52 × 35 × 18 cm.
  • Rozměr složený (š × h × v): 35 × 2 × 52cm.
  • Hmotnost: 0,4 kg.
  • Maximální nosnost: do 3 kg.
a brand of FREUDENBERG