Vileda Express sušák na prádlo 3m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

176,70 Kč
Kód produktu: VI157334

Praktický a funkční - Vileda Express je ideální sušák, který vám pomůže rychle vysušit malé množství prádla a nezabírá žádné místo na podlaze. Jednoduše se zavěsí na radiátor.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Rychlý pomocník

Tento sušák je ideálním řešením, pokud potřebujete rychle vysušit malé množství prádla. Pohodlně jej zavěsíte na radiátor a nezabírá žádné místo. 

2.

Pro delikátní oděvy

Můžete jej použít k sušení ručně praných oděvů nebo delikátního prádla, které díky teplu radiátoru uschne ještě rychleji.

3. Nastavitelná ramena

Díky nastavitelným ramenům jej můžete zavěsit na radiátor, balkon nebo zábradlí. 

Více informací o sušáku Vileda Express 3m

Více informací o sušáku Vileda Express 3m

Praktický a funkční - Vileda Express je ideální sušák, který vám pomůže rychle usušit malé množství prádla a nezabírá žádné místo na podlaze. Se sušicí plochou 3 m je ideální jako doplňkový sušák, který je zavěšen na radiátoru nebo na balkoně. Snadno se přizpůsobí různým šířkám díky nastavitelným ramenům. Můžete jej použít k sušení ručně praných oděvů nebo delikátního prádla, které díky teplu radiátoru uschne ještě rychleji. Je vybaven robustní ocelovou konstrukcí a extrémně odolnými pryskyřicovými rameny, které poskytnou ještě větší stabilitu a pevnost. Součástí jsou také ochranné kryty, které zabraňují poškození povrchu při používání. Může být pohodlně skladován položený podélně díky jeho sklopným ramenům. 

Vlastnosti produktu

Detaily produktu

Parametry


  • Rozměr rozložený (š × h × v): 52 × 35 × 18 cm
  • Rozměr složený (š × h × v): 35 × 2 × 52 cm
  • Hmotnost: 0,4 kg
  • Maximální nosnost: do 3 kg
a brand of FREUDENBERG