Vileda Infinity FLEX sušák na prádlo 30m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 1 655,60 Kč
Kód produktu: VI168894

Vnitřní sušák Vileda Infinity Flex je perfektní a flexibilní řešení pro sušení vašeho prádla. Ať už máte malé nebo velké kusy prádla,  sušák na prádlo Infinity Flex se perfektně přizpůsobí vašim potřebám. Díky roztažitelným teleskopickým drátům je tento sušák ideální pro sušení i velkých předmětů. Křídla jsou dostatečně vysoká pro zavešení dlouhých oděvů bez dotyku země. Klouby zajišťují perfektní stabilitu.
Prodloužená záruka na 5 let.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Roztažitelné dráty až do 2m

Díky roztažitelným teleskopickým centrálním drátům je Vileda Infinity Flex ideální pro sušení i velkých předmětů, jako jsou prostěradla a ubrusy.

2. Vysoká křídla s XXL dráty

Spolehlivý pomocník pro velké rodinné praní. Vysoká křídla jsou ideální pro sušení dlouhých předmětů (např. kalhot) a disponují silnými dráty pro méně záhybů na prádle.

3. Velmi stabilní a kompletně složený

Nové červené klouby zajišťují vysokou stabilitu a jsou již smontovány. Sušák stačí otevřít a užít si sušení prádla nejpohodlnějším způsobem.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na prádlo Vileda Infinity FLEX

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na prádlo Vileda Infinity FLEX

Se sušákem Vileda Infinity Flex bude sušení vašeho prádla pohodlnější než kdy dříve. Flexibilní sušák lze roztáhnout a dosáhnout maximálního sušicího prostoru až 30 metrů pro pohodlné a praktické sušení. Potřebujete sušit ubrusy, prostěradla nebo velké množství prádla? Díky teleskopickým centrálním drátům (roztažitelným od 117 do 205 cm) můžete velké předměty snadno pověsit, aniž byste je museli skládat. A protože jsou centrální dráty ve výšce 1 metru, vaše prádlo se nebude dotýkat země.

Pokud potřebujete ještě více místa, velká boční křídla sušáku vám umožní pověsit i ty nejdelší oděvy, jako jsou kalhoty nebo šaty. Také malé předměty, jako jsou ponožky a spodní prádlo, lze rychle umístit do držáku na drobné předměty, aniž byste potřebovali kolíčky.

Roztažitelný a velmi odolný

Díky nové technologii jsou teleskopické dráty extrémně odolné, trvanlivé a ultra silné. Vzhledem k jejich tloušťce zbývá na prádle méně záhybů, což vám urychlí následné žehlení. Pevné paralelní nohy poskytují velkou stabilitu sušáku, i když je plně roztažený a naložený. Jeho nové praktické klouby jsou plně smontované, aby poskytly ještě vyšší stabilitu a zajistily snadné zavírání a otevírání sušáku Infinity Flex. Pro ještě větší bezpečnost disponuje sušák bezpečnostním zámkem křídel, vyhnete se tak náhodnému rozevření sušáku.

Pokud rádi sušíte prádlo venku, Vileda Infinity Flex je vyroben z oceli a hliníku - navržen pro použití v interiéru i exteriéru. Nezapomeňte jej však pak uložit zpět dovnitř, když je vaše prádlo suché, abyste prodloužili jeho životnost, protože špatné počasí by mohlo ocel poškodit.

Sušák na prádlo je vybaven dvěma kolečky, která vám umožní sušák pohodlně přemisťovat, i když je plně naložený. Po použití lze Vileda Infinity Flex snadno skladovat díky bezpečnostnímu zámku křídel, který zabraňuje náhodnému otevření sušáku.

Objednejte si sušák Vileda Infinity Flex hned teď!

HLAVNÍ BENEFITY

1

Roztažitelné dráty

Teleskopické centrální dráty jsou nastavitelné od 117 cm až do 205 cm.
2

Extra pevné dráty

Méně záhybů na Vašem prádle zajistí extra hrubé a odolné dráty.

3

Kompaktní pro snadné skladování

Tento sušák lze snadno složit a uložit díky kloubům a zámku křídel.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Ano, se sušákem lze používat jakékoli kolíčky na prádlo.
Rozměry otevřeného sušáku jsou 216-304 × 56 × 128 cm. Centrální dráty jsou ve výšce 1 m. Rozměry zavřeného sušáku jsou 122 × 56 × 8 cm.
Váha sušáku Vileda Infinity Flex je 5,5 kg.
Samozřejmě, za příznivého počasí lze sušák používat venku. Po usušení prádla však sušák skladujte uvnitř.
a brand of FREUDENBERG