Vileda King sušák na prádlo 20m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

934,00 Kč
Kód produktu: VI157247

Sušák Vileda King přichází s bezpečným a stabilním designem v kombinaci hliníku a železa. S maximální sušicí plochou 20 metrů je tento sušák s křídly nepostradatelným pomocníkem pro vaší denní rutinu s prádlem. Využijte jeho výhody a vyzkoušejte zážitek ze špičkového sušení prádla.

  •  

Přednosti produktu


1. XXL dráty

Tento sušák má XXL silné dráty na sušení, které nechávají méně zahýbů na sušeném prádle.

2. Pevný a silný materiál

S rámem vyrobeným ze železa, je tento sušák jeden z nejspolehlivějších a nejodolnějších. Železné nohy sušáku garantují vysokou stabilitu a pevnost.

3. Sklápěcí křídla

Otevřete dvě boční křídla pokud potřebujete více sušicího prostoru pro vaše oděvy a jednoduše je znova složte, když potřebujete prostoru méně.

VÍCE INFORMACÍ o Vileda King sušáku s křídly

VÍCE INFORMACÍ o Vileda King sušáku s křídly

Díky XXL drátům vám pomáhá vnitřní sušák Vileda King dosáhnout míň záhybů na oděvech během sušení, co následně zkracuje čas žehlení.

Prostor a pohyblivost jsou dvě nejdůležitější vlastnosti, pokud jde o sušáky a sušení prádla. Po praní vašeho prádla chcete přirozeně najít rychlou a efektivní cestu jeho vysušení bez dělání si starostí s prostorem nebo s přemísťováním velkého sušáku. Naštěstí sušák na prádlo Vileda King je perfektní řešení těchto problémů. Tento sušák přichází s dvěma sušícími skládacími křídly, které zaručují až 20 metrů použitelné sušící plochy. K tomu máte vždy úplnou kontrolu nad tímto pohyblivým sušákem. Na konci noh je vybavený kolečky, které zaručují snadnou manipulaci a přemísťování, i když je sušák plné zatížen prádlem.

V závislosti na vašich požadavkách můžete vnitřní sušák volně přemísťovat do vaší koupelny, kuchyně, nebo když je dobré počasí tak taky na balkon. Bezpečně a pevně stojí na jakýchkoli površích, jako například laminát nebo dlažba a to díky jeho nohám, které zaručují vysokou stabilitu a zabraňují náhodnému složení.

Sušák na prádlo Vileda King je vhodný pro sušené jakýchkoli oděvů, jako jsou trička, kalhoty, sportovní oblečení, pracovní oblečení nebo společenské oděvy.

Kupte Vileda King sušák se skládacími křídly teď a rozšiřte si svojí domácí sbírku pomocníků. Kteří šetří váš čas.

VILEDA KING SUŠÁK S KŘÍDLY

1

Extra držák pro drobné oděvy

Sušák Vileda King disponuje taky držákem pro drobné prádlo, jako jsou například ponožky.

2

XXL dráty zabraňují mačkání prádla

Díky zesilněným a dlouhým hliníkovým drátům je vaše prádlo jemné pověšené na sušáku.

3

Úplná pohyblivost a přemísťováni

Jednoduše pohybujte a manipulujte se sušákem díky dvěma kolečkům i když je sušák právě plně naložený prádlem.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Tento sušák může vydržet spoustu let, pokud je s ním šetrně manipulováno. Vždy ho uschovávejte na suchém místě a chraňte před přímým slunečným zářením.
Rozměry suášku King jsou s 174 x 57 x 112 cm.
Hmotnost tohoto sušáku včetně všech komponentů je 2.8 kg.
Ano, pro plné uspokojení všech zákazníků má tento produkt 3 letou záruku - pouze při správném používání produktu.
a brand of FREUDENBERG