Vileda King sušák na prádlo 20m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

998,90 Kč
Kód produktu: VI157247

Sušák Vileda King přichází s bezpečným a stabilním designem v kombinaci hliníku a železa. S maximální sušicí plochou 20 metrů je tento sušák s křídly nepostradatelným pomocníkem pro vaši denní rutinu s prádlem. Využijte jeho výhody a vyzkoušejte zážitek ze špičkového sušení prádla.
Prodloužená záruka na 3 roky.
Sušák Vileda King získal značku kvality dTest 07/2022.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. XXL dráty

Tento sušák má XXL silné dráty na sušení, které nechávají méně zahýbů na sušeném prádle.

2. Pevný a silný materiál

S rámem vyrobeným ze železa je tento sušák jeden z nejspolehlivějších a nejodolnějších. Železné nohy sušáku garantují vysokou stabilitu a pevnost.

3. Sklápěcí křídla

Otevřete dvě boční křídla, pokud potřebujete více sušicího prostoru pro vaše oděvy a jednoduše je znovu složte, když potřebujete prostoru méně.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku s křídly Vileda King 20 m

VÍCE INFORMACÍ o sušáku s křídly Vileda King 20 m

Díky XXL drátům vám pomáhá vnitřní sušák Vileda King dosáhnout méně záhybů na oděvech během sušení, což následně zkracuje čas žehlení.

Prostor a pohyblivost jsou dvě nejdůležitější vlastnosti, pokud jde o sušáky a sušení prádla. Po praní vašeho prádla chcete přirozeně najít rychlou a efektivní cestu sušení bez dělání si starostí s prostorem nebo s přemísťováním velkého sušáku. Naštěstí je sušák na prádlo Vileda King perfektním řešením těchto problémů. Tento sušák přichází s dvěma sušicími skládacími křídly, které zaručují až 20 metrů použitelné sušicí plochy. K tomu máte vždy úplnou kontrolu nad tímto pohyblivým sušákem. Na konci noh je vybavený kolečky, které zaručují snadnou manipulaci a přemísťování, i když je sušák plné zatížen prádlem.

V závislosti na vašich potřebách můžete vnitřní sušák volně přemísťovat do vaší koupelny, kuchyně, nebo když je dobré počasí, tak i na balkon či terasu. Bezpečně a pevně stojí na jakýchkoli površích, jako například laminát nebo dlažba a to díky jeho nohám, které zaručují vysokou stabilitu a zabraňují náhodnému složení.

Sušák na prádlo Vileda King je vhodný pro sušené jakýchkoli oděvů, jako jsou trička, kalhoty, sportovní oblečení, pracovní oblečení nebo společenské oděvy.

Kupte Vileda King sušák se skládacími křídly teď a rozšiřte si svojí domácí sbírku pomocníků, kteří šetří váš čas.

VILEDA KING SUŠÁK S KŘÍDLY

1

Extra držák pro drobné oděvy

Sušák Vileda King disponuje také držákem pro drobné prádlo, jako jsou například ponožky.

2

XXL dráty zabraňují mačkání prádla

Díky zesíleným a dlouhým hliníkovým drátům je vaše prádlo jemně pověšené na sušáku.

3

Plná mobilita a přesun

Jednoduše pohybujte a manipulujte se sušákem díky dvěma kolečkům, i když je sušák právě plně naložený prádlem.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Tento sušák může vydržet spoustu let, pokud je s ním šetrně manipulováno. Vždy ho uchovávejte na suchém místě a chraňte před přímým slunečným zářením.
Rozměry rozloženého sušáku King jsou 174 × 57 × 112 cm. Rozměry složeného sušáku pro uskladnění jsou 106 × 57 × 13 cm.
Hmotnost tohoto sušáku včetně všech komponentů je zhruba 2,8 kg.
Pro plné uspokojení všech zákazníků má tento produkt prodloženou záruku na 3 roky. Více informací naleznete ve spodní části webových stránek v sekci NAKUPOVÁNÍ - Prodloužená záruka.
a brand of FREUDENBERG