Vileda Magnum sušák na prádlo 24m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 620,00 Kč
Kód produktu: VI162648

Sušák Vileda Magnum je praktické a chytré řešení pro péči o vaše prádlo, které vám nabízí extra velkou sušicí plochu, stabilitu a snadné sušení.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 24 m sušicí plochy

XXL sušící plocha sušáku Vileda Magnum nabízí prostor až pro 3 dávky prádla - ideální pro rodinné praní a velké kusy prádla.

2. Extra vysoká křídla

Křídla sušáku jsou ve výšce 1,28 m a jsou tak jsou ideální pro zavěšení kalhot a ručníků, protože prádlo se nedotýká podlahy.

3. Pevní a stabilní

Konstrukce z hliníku a oceli je obzvláště stabilní a robustní. Klouby sušáku Magnum jsou navrženy tak, aby se sušák nemohl náhodně sklopit.

Spousta místa pro veškeré prádlo se sušákem Vileda Magnum

Spousta místa pro veškeré prádlo se sušákem Vileda Magnum

Sušák na prádlo Magnum značky Vileda je mimořádně velký vnitřní sušák na prádlo se sklopnými křídly, který nabízí prostor až pro 3 pračky.

Se sušicí plochou 24m a křídly ve výšce až 1,28 m je sušák Vileda Magnum ideální pro týdenní praní a velké kusy prádla. Extra silné XXL dráty předchází pomačkání oblečení a tím usnadňují následné žehlení.

Zámek křídel a kolečka umožňují pohodlné uložení a snadnou přepravu sušáku Vileda Magnum. Ocelový a hliníkový rám a stabilní nohy, které bezpečně zapadnou na místo, zajišťují stabilní stojan. Spoje jsou navrženy tak, aby nebylo možné je náhodně sklopit.

Praktický držák malých oděvů umožňuje rychlé a pohodlné zavěšení ponožek a spodního prádla.

Sušák Vileda Magnum je ideální volbou pro rodiny a domácnosti, které suší velké množství prádla. Díky ochraně proti poškrábání jsou podlahy chráněny a sušák lze po použití snadno a úsporně uložit.

VÝHODY SUŠÁKU VILEDA MAGNUM

1

XXL sušicí plocha a XXL dráty

Sušák Vileda Magnum je mnohem větší oproti jiným sušákům: je zde místo až pro 3 pračky a mimořádně široké dráty zajišťují, že v prádle nejsou žádné otlačené přehyby.
2

Praktické doplňky

Vileda Magnum má praktické doplňky, jako je držák drobných předmětů - na ponožky a jiné drobné prádlo. Jednoduše je upevněte do příslušných zářezů a prádlo visí bezpečně i bez kolíčků.
3

Snadný přesun i uskladnění

Navzdory své velikosti lze sušák Magnum snadno přemístit z místa A do místa B - i když je plně naložený. Umožňují to kolečka a zámek křídel.

BENEFITY PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG