Vileda Magnum sušák na prádlo 24m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 322,30 Kč
Kód produktu: VI162648

Sušák Vileda Magnum je praktickým a chytrým řešením pro péči o vaše prádlo, který nabízí extra velkou sušicí plochu, stabilitu a snadné sušení. Vhodný až pro 3 dávky prádla. Vysoká křídla jsou ideální pro zavěšení kalhot a delších oděvů bez dotyku s podlahou.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 24 m sušicí plochy

XXL sušicí plocha sušáku Vileda Magnum nabízí prostor až pro 3 dávky prádla - ideální pro rodinné praní a velké kusy prádla.

2. Extra vysoká křídla

Křídla sušáku jsou ve výšce 1,28 m a jsou tak ideální pro zavěšení kalhot a ručníků, protože prádlo se nedotýká podlahy.

3.

Pevný a stabilní

Konstrukce z hliníku a oceli je obzvláště stabilní a robustní. Klouby sušáku Magnum jsou navrženy tak, aby se sušák nemohl náhodně sklopit.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na prádlo Vileda Magnum 24 m

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na prádlo Vileda Magnum 24 m

Sušák na prádlo Vileda Magnum je mimořádně velký vnitřní sušák na prádlo se sklopnými křídly, který nabízí prostor až pro 3 pračky.

Se sušicí plochou 24 m a křídly ve výšce až 1,28 m je sušák Vileda Magnum ideální pro týdenní praní a velké kusy prádla. Extra silné XXL dráty předchází pomačkání oblečení a tím usnadňují následné žehlení.

Zámek křídel a kolečka umožňují pohodlné uložení a snadnou přepravu sušáku Vileda Magnum. Ocelový a hliníkový rám a stabilní nohy, které bezpečně zapadnou na místo, zajišťují stabilní sušák. Spoje jsou navrženy tak, aby nebylo možné je náhodně sklopit.

Praktický držák malých oděvů umožňuje rychlé a pohodlné zavěšení ponožek a spodního prádla.

Sušák Vileda Magnum je ideální volbou pro rodiny a domácnosti, které suší velké množství prádla. Díky ochraně proti poškrábání jsou podlahy chráněny a sušák lze po použití snadno a úsporně uložit.

VÝHODY SUŠÁKU VILEDA MAGNUM

1

XXL sušicí plocha a XXL dráty

Sušák Vileda Magnum je mnohem větší oproti jiným sušákům: je zde místo až pro 3 pračky a mimořádně široké dráty zajišťují, že v prádle nejsou žádné otlačené přehyby.
2

Praktické doplňky

Vileda Magnum má praktické doplňky, jako je držák drobných předmětů - na ponožky a jiné drobné prádlo. Jednoduše je upevněte do příslušných zářezů a prádlo visí bezpečně i bez kolíčků.
3

Snadný přesun i uskladnění

Navzdory své velikosti lze sušák Magnum snadno přemístit z místa A do místa B - i když je plně naložený. Umožňují to kolečka a zámek křídel.

BENEFITY PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG