Vileda Mixer 3 sušák na prádlo 30m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 887,80 Kč
Kód produktu: VI157243

Tento třípatrový vnitřní sušák má výjimečnou celkovou sušicí plochu 30 metrů. Přitom zabírá málo prostoru na podlaze a můžete jej umístit i do sprchového koutu. Speciální ohebný kloub umožňuje používat sušák otevřený jen částečně nebo úplně v závislosti na vašich potřebách.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 30 metrů sušicí plochy

Tento víceúrovňový sušák nabízí ve třech patrech 30 metrů sušicí plochy, což vám umožní sušit velké množství prádla na malém prostoru.

2.

Ohebné klouby

Tento exkluzivní třípatrový sušák má uprostřed speciální ohebný spoj. Může být použit zcela otevřený nebo částečně složený pro umístění ke stěně nebo k topení.

3. 6 nezávislých křídel pro sušení

Se šesti nezávislými sklopnými křídly poskytuje tento sušák různé způsoby sušení. To je zvláště výhodné pro sušení dlouhých kusů prádla nebo naopak pro horizontální sušení. Stačí jej jen otevřít nebo zavřít dle potřeby.

VÍCE INFORMACÍ o třípatrovém sušáku Vileda Mixer 3

VÍCE INFORMACÍ o třípatrovém sušáku Vileda Mixer 3

Tento třípatrový sušák Vileda Mixer 3 je všestranným pomocníkem pro každodenní sušení zejména v malých prostorech.

Užitečný pohyblivý kloub uprostřed sušáku vám umožní sušák složit na polovinu velikosti a můžete jej tak umístit do chodby, na balkón nebo dokonce do sprchového koutu. Otočná kolečka vám usnadní s tímto šikovným skládacím sušákem manipulovat jednoduchým tlačením. Bez větší námahy jej můžete přemístit z vaší kuchyně do koupelny, a když bude slunečno, tak také na zahradu.

Jeho sušicí plocha až 30 metrů zajišťuje sušení velkého množství prádla na malém prostoru. Šest nezávislých křídel na třech různých úrovních vám nabízí mnoho způsobů sušení.

Použijte tento třípatrový sušák plně rozložený pro menší prádlo nebo některá křídla složte pro zavěšení dlouhých kusů prádla. Sušák vám tedy pomáhá pověsit každý kus oděvu přesně tak, jak je potřeba. Vyzkoušejte si to sami přizpůsobením sušicích roštů podle sebe!

Navíc můžete sušit ponožky a spodní prádlo bez použití kolíčků díky držáku pro drobné oděvy. Tento sušák má navíc 2 ramena pro pověšení ramínek.

Pořiďte si tento třípatrový sušák nyní a užívejte si sušení velkého množství prádla s úsporou prostoru!

HLAVNÍ VÝHODY

1

Kolečka pro snadné přemísťování

Tento sušák má malá otočná kolečka, která zaručují jeho snadné přemísťování.
2

Držák pro drobné oděvy

Dodatečný sušicí prostor zajišťuje držáček na drobné prádlo, jako jsou například ponožky nebo spodní prádlo. To můžete pověsit velmi snadno a bez potřeby použití kolíčků.

3

Flexibilní sušicí prostor

Jednoduše můžete používat sušák polosložený díky jeho ohebnému kloubu. Tak zabere méně místa a může být jednoduše postaven u stěny.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Ano, tento vnitřní sušák má několik sušicích roštů. Mohou být rozložené nebo složené a přizpůsobit se tak vašim potřebám. Zabere tak skutečně jen místo, které je potřeba k sušení a vyhoví vašim požadavkům.
Rozměry tohoto 3patrového sušáku jsou: výška 132 cm, šířka 71 cm, hloubka 71 cm. Můžete jej také umístit do sprchového koutu, do chodby nebo na balkon. Pokud se nepoužívá, je snadné jej složit a uskladnit.
Sušák Mixer 3 je vyroben z oceli, která dává sušáku plnou stabilitu. Díky jeho kolečkům se může jednoduše přemísťovat, i když je právě naložen prádlem.
Je to na vás! Můžete také používat přidaný držáček pro drobné oděvy například pro pověšení ponožek a spodního prádla. Navíc má také 2 držáky pro pověšení ramínek.
a brand of FREUDENBERG