Vileda Mixer 4 sušák na prádlo 40m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 083,50 Kč
Kód produktu: VI157237

Flexibilní čtyř-úrovňový ocelový sušák na prádlo se sušící plochou až ze 4 praček.

  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 40 metrů sušicí plochy

Tento víceúrovňový sušák nabízí ve čtyřech patrech 40 metrů sušicí plochy, což vám umožní sušit velké množství prádla na malém prostoru.

2. Ohybné klouby

Tento exkluzivní sušák má uprostřed speciální ohybný spoj. Může tak být použitý celý nebo částečně složený a ušetří tak polovinu prostoru pro sušení. Můžete jej tak umístit ke stěně nebo k topení, kde teplo navíc zkrátí čas sušení.

3. 8 nezávislých křídel pro sušení

S osmi nezávislými sklopnými křídly poskytuje tento sušák různé způsoby sušení. To je zvláště výhodné pro sušení dlouhých kusů prádla nebo naopak pro horizontální sušení. Stačí jej jen otevřít nebo zavřít dle potřeby.

Informace o sušáku na prádlo Vileda Mixer 4

Informace o sušáku na prádlo Vileda Mixer 4

Tento čtyřpatrový věžový sušák na prádlo je všestranným pomocníkem pro každodenní sušení zejména v malých prostorech. Užitečný pohyblivý kloub uprostřed vnitřního sušáku vám umožní sušák složit na polovinu velikosti a můžete jej tak umístit do chodby, k stene, na balkón nebo dokonce do sprchového koutu. Otočná kolečka vám umožní s tímto šikovným skládacím sušákem snadno manipulovat jednoduchý tlačením. Bez větší námahy jej můžete přemístit z vaší kuchyně do koupelny, a když bude slunečno, tak také na zahradu. Jeho sušicí plocha až 40 metrů zajišťuje sušení velkého množství prádla na malém prostoru. Osm nezávislých křídel na čtyřech různých úrovních vám nabízejí mnoho způsobů sušení. Použijte tento Vileda sušák plně rozložený pro ploché sušení nebo některá křídla složte pro zavěšení dlouhých kusů prádla. Věžový sušák vám tedy pomáhá pověsit každý kus oděvu přesně tak, jak je potřeba.

Vyzkoušejte si to sami přizpůsobením sušicích roštů podle sebe! Navíc můžete sušit ponožky a spodní prádlo bez použití kolíčků díky držáku pro drobné oděvy. Tento sušák má navíc 2 ramena pro pověšení ramínek.

Pořiďte si tento sušák nyní a užívejte si sušení velkého množství prádla a úsporu prostoru!

a brand of FREUDENBERG