Vileda Mixer 4 sušák na prádlo 40m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 087,80 Kč
Kód produktu: VI157237

Flexibilní čtyřúrovňový ocelový sušák na prádlo se sušicí plochou 40 m pro prádlo až ze 4 praček. Sušák lze použít zcela rozložený nebo částečně složený a umístit jej tak ke stěně. Osm nezávislých sklopných křídel poskytuje mnoho možností pro sušení menších i dlouhých kusů prádla.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 40 metrů sušicí plochy

Tento víceúrovňový sušák nabízí ve čtyřech patrech 40 metrů sušicí plochy, což vám umožní sušit velké množství prádla na malém prostoru.

2.

Ohebné klouby

Tento exkluzivní sušák má uprostřed speciální ohebný spoj. Může tak být použitý celý nebo částečně složený a ušetří tak polovinu prostoru pro sušení.

3. 8 nezávislých křídel pro sušení

S osmi nezávislými sklopnými křídly poskytuje tento sušák různé způsoby sušení. To je zvláště výhodné pro sušení dlouhých kusů prádla nebo naopak pro horizontální sušení. Stačí jej jen otevřít nebo zavřít dle potřeby.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na prádlo Vileda Mixer 4

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na prádlo Vileda Mixer 4

Tento čtyřpatrový věžový sušák na prádlo Vileda Mixer 4 je všestranným pomocníkem pro každodenní sušení zejména v malých prostorech. Užitečný pohyblivý kloub uprostřed vnitřního sušáku vám umožní sušák složit na polovinu velikosti a můžete jej tak umístit do chodby, ke stěně, na balkón nebo dokonce do sprchového koutu.

Otočná kolečka vám umožní s tímto šikovným skládacím sušákem snadno manipulovat jednoduchým tlačením. Bez větší námahy jej můžete přemístit z vaší kuchyně do koupelny, a když bude slunečno, tak také na zahradu.

Jeho sušicí plocha až 40 metrů zajišťuje sušení velkého množství prádla na malém prostoru. Osm nezávislých křídel na čtyřech různých úrovních vám nabízí mnoho způsobů sušení. Použijte tento Vileda sušák plně rozložený pro menší oděvy nebo některá křídla složte pro zavěšení dlouhých kusů prádla. Věžový sušák vám tedy pomáhá pověsit každý kus oděvu přesně tak, jak je potřeba.

Vyzkoušejte si to sami přizpůsobením sušicích roštů podle sebe! Navíc můžete sušit ponožky a spodní prádlo bez použití kolíčků díky držáku pro drobné oděvy. Tento sušák má navíc 2 ramena pro pověšení ramínek.

Pořiďte si tento sušák nyní a užívejte si sušení velkého množství prádla s úsporou prostoru!

">
a brand of FREUDENBERG