Vileda Premium 2v1 sušák na prádlo 18m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 110,00 Kč
Kód produktu: VI157332

Tento sušák na prádlo se skládacími křídly je ideálním sušákem do menších bytů. Odnímatelné křídlo vám umožní použít ho jako sušák na radiátor, pokud sušíte malé množství prádla a chcete, aby bylo rychle suché. Vyzkoušejte výhody tohoto multifunkčního sušáku 2v1 a jeho flexibilní velikost.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. 18 metrů sušicí plochy

Tento sušák s odnímatelným křídlem má celkem 18 metrů sušicí plochy.

2. Dvojité využití

Odnímatelné křídlo může být odebráno a pověšeno na balkon nebo radiátor. To je užitečná možnost pro rychlé sušení malého množství prádla bez užívání velké plochy.

3. Hrubé centrální dráty

Hrubé hliníkové dráty v centrální části sušáku pomáhají snižovat množství otisků na vašem oblečení.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku s odnímatelným křídlem Vileda Premium 2v1 18 m

VÍCE INFORMACÍ o sušáku s odnímatelným křídlem Vileda Premium 2v1 18 m

Tento sušák na prádlo s integrovaným sušákem pro možnost umístění na radiátor je velmi užitečným každodenním pomocníkem díky jeho dvojité funkci.

Speciální přednost sušáku Vileda Premium 2v1 je právě odnímatelné křídlo. To může být pověšené na různá místa, jako jsou radiátory nebo balkony. Proto nepotřebujete další venkovní nebo nástěnný sušák. Rukojeti odnímatelného sušáku jsou nastavitelné tak, aby vyhovovaly různým velikostem závěsu. Jednoduše vyperte a použijte dodatečný sušák pro rychlé sušení malého množství prádla.

V porovnaní s běžnými sušáky je vnitřní sušák Vileda Premium 2v1 kompaktní a nezabere příliš úložného místa, když je složený. Je vhodný pro menší prostory i při používání. Zatímco stále poskytuje sušicí plochu 18 metrů, nezabere příliš místa.

Tento sušák s dodatečným sušákem na radiátor je ideální pro sušení prádla v bytech. Poskytuje také dodatečné místo pro sušení drobného prádla díky držáku pro drobné oděvy, jako jsou ponožky nebo spodní prádlo.

Získejte tento užitečný sušák nyní!

NOVÝ VYLEPŠENÝ SUŠÁK NA PRÁDLO

1

Pevné ocelové nohy

Tento vnitřní sušák má pevné nohy vyrobené z oceli, které zaručují stabilitu a pevnost.
2

Odnímatelné křídlo

Odnímatelné křídlo vám umožňuje sušit malé oděvy nebo delikátní prádlo rychleji, díky teplu které sálá z radiátoru. Tento malý sušák má také pevné rukojeti pro možnost zavěšení.
3

Přepravní kolečka

Disponuje dvěma kolečky pro snadnou přepravu sušáku, i když je plně naložený.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Tento sušák na prádlo má jedno odnímatelné křídlo. Můžete jej použít zcela otevřený pro každodenní prádlo, nebo jen oddělit boční křídlo a zavěsit jej na radiátor nebo balkon, abyste rychle vysušili menší množství prádla.
Rozměry rozloženého sušáku jsou 105 × 57 × 179 cm (v × š × d). Jedná se o kompaktní sušák, který je vhodný zejména do menších bytů. Pokud se nepoužívá, lze jej dobře složit a snadno uložit. Rozměry složeného sušáku jsou 106 × 57 × 13 cm.
Díky pevným nohám a ocelové konstrukci je velmi pevný a stabilní.
Je to na vašich zvycích, ale i přes silnější dráty lze kolíčky stále používat. Malý držák vám pomůže vyhnout se použití kolíčků na drobné předměty.
a brand of FREUDENBERG