Vileda Sun-Lift venkovní sušák na prádlo 50m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 988,90 Kč
Kód produktu: VI168252

Kompaktní venkovní rotační sušák Vileda SUN-LIFT nabízí sušicí plochu až 50 m. Lze jej rychle nainstalovat pomocí dodávané uzemňovací zásuvky. Kombinuje skvělý design a inovativní systém stále perfektně vypnutých šňůr.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Prostorný venkovní sušák

Roztahovací hliníkový rotační venkovní sušák nabízí maximální sušicí plochu až 50 m. Umožní Vám tak sušit najednou dostatek prádla.

2.

Easy-lift systém

Tento venkovní sušák disponuje inovativním systémem stále vypnutých šňůr.

3. Nastavitelná výška

Výšku tohoto sušáku lze nastavit až do 180 cm. To usnadňuje zavěšení i sundávání prádla.

VÍCE INFORMACÍ o rotačním venkovním sušáku Vileda Sun-Lift 50 m

VÍCE INFORMACÍ o rotačním venkovním sušáku Vileda Sun-Lift 50 m

Ideální pro zahradu: Kompaktní rotační sušák na prádlo Vileda SUN-LIFT se snadno nastavuje a snadno se používá. Je kompaktní a stále nabízí dostatek místa na sušení na sušicí ploše 50 m. Prádlo lze rozdělit na několik úrovní sušení. Součástí balení je také úchyt sušáku pro umístění do země (doporučujeme zabetonovat). Na konci každého ramena jsou 4 háčky, na které lze dodatečně pověsit ramínka a sušit tak další prádlo.

Venkovní sušák Vileda Sun-Lift se snadno používá. Se systémem Easy-Lift jej lze snadno otevřít a zavřít. Pokud jsou šňůry příliš volné, můžete je dotáhnout pomocí inovativní páky. Tento sušák kombinuje skvělý design a inovativní systém stále perfektně vypnutých šňůr.

Pro maximální pohodlí lze sušák nastavit až do výšky 180 cm a lze jej tak přizpůsobit dle potřeby.

Rotační sušák prádla je vyroben z hliníku. Díky své hliníkové konstrukci je nerezavějící. Je velmi lehký a odolný vůči UV záření. Na sušák se vztahuje 3letá záruka.

Často kladené otázky

Průměr tyče, která se umísťuje do země, je 55 mm.
Rozměry otevřeného sušáku jsou: délka každého ramene činí 206 cm, průměr je 291 cm. Výšku sušáku lze nastavit od 163 do 180 cm.
a brand of FREUDENBERG