Vileda Sun-Lift venkovní sušák na prádlo

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 900,00 Kč
Kód produktu: VI168252

Kompaktní venkovní rotační sušák Vileda SUN-LIFT nabízí sušící plochu až 50 m. Lze jej rychle nainstalovat pomocí dodávané uzemňovací zásuvky. Kombinuje skvělý design a inovativní systém stále perfektně vypnutých šňůr.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Prostorný venkovní sušák

Roztahovací hliníkový rotační venkovní sušák  nabízí maximální sušící plochu až 50 m. Umožní Vám tak sušit najednou dostatek prádla.

2. Easy-lift system

Tento venkovní sušák disponuje inovativním systémem stále vypnutých šňůr.

3. Nastavitelná výška

Výšku tohoto sušáku lze nastavit až do 184cm. To usnadňuje zavěšení i sundávaní prádla.

Roztahovací hliníkový rotační venkovní sušák

Roztahovací hliníkový rotační venkovní sušák

Ideální pro zahradu: Kompaktní rotační sušák prádla SUN-LIFT se snadno nastavuje a snadno se používá. Je kompaktní a stále nabízí dostatek místa na sušení na sušící ploše 50m. Prádlo lze rozdělit na několik úrovní sušení Součástí balení je také úchyt sušáku pro umístění do země (doporučujeme zabetonovat). Na konci každého ramena jsou 4 háčky, na které lze dodatečně pověsit ramínka a sušit tak další prádlo.

 

Venkovní sušák Vileda Sun-Lift se snadno používá. Se systémem Easy-Lift jej lze snadno otevřít a zavřít. Pokud jsou šňůry příliš volné, můžete je dotáhnout pomocí inovativní páky. Tento sušák kombinuje skvělý design a inovativní systém stále perfektně vypnutých šňůr.

Pro maximální pohodlí lze sušák nastavit až do výšky 184 cm na výšku a lze jej tak přizpůsobit dle potřeby.

Rotační sušák prádla je vyroben z hliníku. Díky své hliníkové konstrukci je nerezavějící.  Je velmi lehký a odolný vůči UV záření. Na sušák se vztahuje 3 letá záruka.

Často kladené otázky

Průměr tyče, která se umísťuje do stojanu je 55mm.
a brand of FREUDENBERG