Vileda Sunset sušák na prádlo 10m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 443,40 Kč
Kód produktu: VI157229

Sušák na balkon Vileda Sunset je silným a spolehlivým pomocníkem při péči o prádlo. Lze jej snadno umístit kamkoli na balkon, ale také do koupelny a nabízí vám 10 m sušicí plochy pro prádlo.
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Silná plastová ramena

Díky super silným plastovým ramenům můžete balkonový sušák Vileda Sunset snadno umístit kamkoli. Velmi pevná konstrukce zaručuje stabilitu, i když je sušák plně naložen.

2. 10 m sušicí plochy

Na praktickém sušáku Vileda Sunset lze usušit až jednu vypranou várku. Ačkoli je poměrně malý a kompaktní, sušák Sunset od Viledy nabízí neuvěřitelných 10 m sušicí plochy.

3. Držák na malé oděvy

Sušák na balkony Vileda Sunset má užitečný přídavný držáček na malé předměty, na který lze bez kolíčků zavěsit malé kusy prádla, jako jsou ponožky nebo spodní prádlo.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na balkon Vileda Sunset 10 m

VÍCE INFORMACÍ o sušáku na balkon Vileda Sunset 10 m

Vileda Sunset je ideální sušák pro menší kusy prádla. Závěsný sušák na balkony lze snadno nainstalovat. Na stabilních sušicích drátech je místo až pro jednu náplň pračky.

Závěsný sušák Vileda Sunset lze rychle nainstalovat na balkon a to díky robustním ramenům, která jsou připevněna k zábradlí balkonu. Aby sušák pevně držel, lze plastová ramena přesně nastavit na požadovanou šířku. Díky nastavitelným a sklopným plastovým ramenům nezabírá Vileda Sunset na rozdíl od mnoha jiných sušáků více balkonového prostoru, než je nutné pro menší množství prádla.

Ať už na malé kusy prádla, na sušení ručníků nebo na rychlé provětrání prádla: závěsný sušák Vileda Sunset nabízí na svých drátech dostatek místa až pro jednu dávku prádla.

Drobné kusy prádla, jako jsou ponožky a spodní prádlo, lze rychle a snadno zavěsit do samostatného přídavného držáčku. Plastové díly jsou obzvláště pevné a úhly v rozích zabraňují poškrábání povrchu při instalaci tohoto sušáku.

Vileda Sunset má vše, co byste mohli pro rychlou péči o prádlo potřebovat: dostatečný prostor pro malé kusy prádla, vysokou stabilitu a pevnost a snadnou obsluhu. Díky svým vynikajícím vlastnostem je závěsný sušák na balkon Vileda jeden z nejlepších ve své kategorii.

HLAVNÍ VÝHODY

1

Nastavitelná ramena

Plastová ramena sušáku na balkon jsou nastavitelná a lze je snadno přizpůsobit různým šířkám. Protože jsou také skládací, můžete sušák snadno a úsporně uložit.
2

Ochranné krytky proti poškrábání

Ochranné krytky v rozích sušáku Sunset poskytují optimální ochranu a zabraňují poškrábání nábytku během montáže.
3

Rychlá a snadná montáž

Chcete-li namontovat balkonový sušák Sunset značky Vileda, jednoduše zvedněte závěsná ramena do správné polohy a zavěste je na zábradlí. To může být na venkovním balkonu nebo dokonce v bytě u okna.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Sušák Vileda Sunset můžete připevnit na jakýkoli standardní radiátor s hloubkou až 12 cm, pokud je vzdálen alespoň 5 cm od stěny.
Díky stabilním plastovým ramenům nabízí balkonový sušák Vileda Sunset vynikající stabilitu. To znamená, že může nést také těžké a velké kusy prádla, jako jsou velké ručníky nebo přikrývky.
Značka Vileda nabízí širokou škálu vysoce kvalitních pomocníků pro péči o prádlo, které vám usnadní sušení a žehlení oblečení. V řadě Vileda najdete různé sušáky pro vnitřní i venkovní použití.
a brand of FREUDENBERG