Vileda Surprise sušák na prádlo 20m

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 099,00 Kč 899,00 Kč

Vileda Surprise je vnitřní sušák, který je ideální pro kohokoli s omezeným úložným prostorem. Jeho praktický a kompaktní design a možnost rozšířit boční křídla tak, aby získal více prostoru, zajišťuje pohodlí a komfort.

  •  

Přednosti produktu


1. Roztahovací dráty

Sušák Vileda Surprise má rozměry v rozsahu 110 cm - 178 cm a poskytuje celkovou sušící plochu až 20m.

2. Hliníkové dráty

Centrální dráty vysouvacího sušáku prádla jsou mimořádně silné a vyrobené z hliníku, což je dělá opravdu odolnými. Silné dráty zabraňují záhybům na vašem oblečení. Méně záhybů znamená snazší a rychlejší žehlení!

3. Držák pro drobné oděvy

Další skvělou věcí na roztahovacím sušáku s křídly Vileda Surprise je dodatečný držák na malé oděvy, jako jsou ponožky nebo rukavice. Nejsou potřeba kolíčky, protože tento přídavný držáček na prádlo menší kousky prádla udrží.

VÍCE INFORMACÍ o sušáku Vileda Surprise

VÍCE INFORMACÍ o sušáku Vileda Surprise

Už vás unavují zoufalé pokusy vysušit na sušáku více než jednu průměrnou várku prádla? Jednoduše nemáte dostatek úložného prostoru pro větší sušák? Pak je roztahovací sušák prádla Vileda Surprise pro vás dokonalým řešením!

S tímto roztahovacím systémem můžete mít vše. Můžete použít pouze centrální část, pokud máte malé množství prádla, nebo vysuňte postranní křídla a získejte tak více místa na sušení, abyste mohli usušit další prádlo nebo větší množství prádla. Nezabere vám příliš místa v pokoji, pokud to nepotřebujete. Při překrytí mají dráty 110 cm, ale při roztažení mohou mít až 187 cm.

Díky nohám ve tvaru X je jeho skládání i rozkládání super snadné a rychlé. Ve své složené formě jej lze umístit téměř kdekoli, ať už je to v koupelně, za stolem nebo v hale. Sušák prádla Surprise má integrovaná kolečka, která vám umožní bez námahy přesouvat sušák, i když je plně naložený.

Navíc bezpečnostní spoj zajišťuje, aby se sušák během používání omylem nesložil. Tento model také obsahuje držáček na malé oděvy, jako jsou ponožky a spodní prádlo, který zabrání jejich spadnutí bez použití kolíčků. Centrální hliníkové dráty sušáku prádla Vileda Surprise jsou super stabilní a odolné a jsou extra silné, aby na oděvech nevznikaly záhyby, což usnadňuje a urychluje následné žehlení.

Už nikdy nebudete muset čekat na to, aby jste mohli pověsit na sušák další košile, bundy nebo džíny - díky sušáku prádla Vileda Surprise můžete veškeré prádlo sušit najednou. Kupte si to, vyzkoušejte, zamilujte se!

HLAVNÍ VÝHODY

1

Bezpečnostní spoj

Aby se zabránilo náhodnému složení sušáku, má vysouvací sušák na prádlo Surprise snadno ovladatelný bezpečnostní spoj, který jej udržuje otevřený. Pokud chcete sušák složit, zvedněte jej.
2

Pověste své prádlo

Náš vysouvací sušák na prádlo vám nabízí 20 metrů sušicí plochy pro pověšení prádla. Jednoduše vysuňte boční křídla a získáte více prostoru pro zavěšení vašeho oblečení a prádla.
3

Umístěte jej kamkoli

Sušák je díky svým nohám ve tvaru X snadno skladovatelný. Díky praktickému a kompaktnímu designu a integrovaným kolečkům lze sušák Vileda Surprise snadno skladovat v kuchyni, koupelně, prádelně nebo kdekoli ve vaší domácnosti.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Často kladené otázky

Sušák prádla je navržen pro použití uvnitř i venku. Pokud jej nepoužíváte, vždy jej nezapomeňte skladovat uvnitř na suchém místě a mimo přímé sluneční světlo.
Rozměry složeného sušáku jsou 60,5 cm x 5 cm x 131,5 cm.
Extra silné střední dráty roztahovacího sušáku na prádlo jsou vyrobeny z hliníku, zatímco rám a nohy jsou vyrobeny z oceli.
a brand of FREUDENBERG