Žehlicí prkno Vileda Diamond

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

1 988,90 Kč
Kód produktu: VI173270

Žehlicí prkno Vileda Diamond má velkou žehlicí plochu (120x38 cm) a XL odkládací plochu pro parní stanici  s držákem kabelu a zástrčkou pro pohodlné žehlení.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Výhody žehlicího prkna Vileda Diamond 


1. Extra odolný titanový potah 

Potah žehlicího prkna Vileda Diamond je potažen titánovou vrstvou, která mu dodává tepelnou odolnost vyšší než 200 °C - díky tomu má delší životnost. Pokud vás už nebaví připálená nebo zažloutlá žehlicí prkna a chcete mít dokonalý zážitek z žehlení, máme pro vás řešení.

2. XL odkládací plocha 

Velká kovová plocha (se zásuvkou a držákem kabelu) je vhodná pro žehličky s parním generátorem i parní stanice.Je stabilní a bezpečně stojící, s extra silnými kulatými nohama o průměru 28 mm. Bez ohledu na to, jaký typ žehličky používáte, žehlicí prkno Vileda Diamond M vám padne jako ulitá.

3. Nastavitelná výška a bezpečnost

Ideální pro všechny výšky. Žehlicí prkno Diamond M má nastavitelnou výšku až do 97 cm a je vybaveno dětskou pojistkou, která zabraňuje složení prkna při náhodném nárazu.

HLAVNÍ VÝHODY

1

Odolný vůči teplu

Titanový potah nabízí extrémní tepelnou odolnost více než 200 °C, aby se zabránilo spálení a žloutnutí po delší dobu.

2

Dlouhá životnost

Žehlicí prkno Vileda Diamond M vydrží díky své robustní konstrukci a kvalitnímu potahu více let.

3

Nastavitelná výška

Díky nastavitelné výšce, která je vhodná pro záda, bude žehlení hračka, a extra silným 28mm nohám pro maximální stabilitu a snadné rozkládaní a skládaní. 

VLASTNOSTI PRODUKTU

Pořiďte si dokonalé žehlicí prkno Vileda Diamond Plus! Díky titanové povrchové úpravě odolné vůči teplu více než 200 °C zabraňuje žloutnutí, vzniku spálenin a je mimořádně odolné. Jeho povrch poskytuje komfortní zážitek při žehlení. Je třikrát odolnější než bavlněné potahy bez povrchové úpravy.

Zároveň má stylový a moderní design a dokonale se hodí k žehličkám s parním generátorem a je bezpečný při používání, s extra silnými trubkami 28 mm.

Žehlicí prkno Diamond M navíc zabraňuje bolestem zad díky funkci nastavení výšky a poměrně snadno se otevírá a zavírá. Je vybaveno dětskou pojistkou a zárukou 3 roky s certifikátem TÜV.

Často kladené otázky

Žehlicí prkno Vileda Diamond má rozměry 120x38 cm a je vybaveno dětskou pojistkou.
Ano, díky nastavitelné výšce až do 97 cm je žehlení šetrné k zádům a pevné nohy zajišťují skvělou stabilitu.
Titanové zpracování zabraňuje vzniku stop po připalování a žloutnutí, díky čemuž vydrží déle
a brand of FREUDENBERG