Vileda Park & Go Plus žehlicí prkno M

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

2 266,00 Kč
Kód produktu: VI168655

Vileda Park & Go Plus je odolné žehlicí prkno, které umožňuje pohodlné a optimální žehlení. Praktické prkno střední velikosti má na potahu speciální tepelně odolnou oblast, která vám umožní dočasně „zaparkovat“ žehličku přímo na samotném potahu. Tato zóna je součástí potahu ze 100% bavlny, ale má metalizovanou odkládací plochu, kterou lze použít s jakoukoli napařovací žehličkou. 
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Odolnost vůči teplu

Speciální tepelně odolná oblast, která vám umožní dočasně „zaparkovat“ žehličku přímo na samotném žehlicím potahu.

2. Integrovaná zásuvka a držák kabelu

Extra elektrická zásuvka na prkně vám poskytuje pohodlné řešení připojení žehličky. Držák kabelu udržuje kabel nad žehlicí plochou a umožňuje vám žehlit bez zamotání.

3. Nastavitelná výška

Žehlicí prkno je snadno nastavitelné. Jednoduše nastavte výšku (74 – 97 cm), aby vyhovovala vašim potřebám. To vám také pomůže předcházet špatnému držení těla a bolestem zad.

VÍCE INFORMACÍ

VÍCE INFORMACÍ

Žehlicí prkno Vileda Park & Go Plus má středně velkou žehlicí plochu (120 × 38 cm), která je vhodná pro jakékoli prádlo. Díky široké žehlicí ploše je prkno vhodné pro žehlení zejména extra velkých kusů prádla, jako jsou prostěradla, ložní prádlo, přikrývky nebo závěsy. Zaoblený design prkna přirozeně podporuje obrysy oblečení a spolu s vaší napařovací žehličkou pomáhá udržovat správný tvar oblečení. Praktické prkno střední velikosti má na potahu speciální tepelně odolnou oblast, která vám umožní dočasně „zaparkovat“ žehličku přímo na samotném žehlicím potahu.

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG