Vileda Premium 2v1 potah na žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

376,70 Kč
Kód produktu: VI172217

S potahem Premium 2v1 na žehlicí prkna od značky Vileda bude pro vás žehlení ještě snazší. Vlákna odrážející teplo zvyšují žehlicí výkon vaší žehličky a žehlení se stává rychlejší. Měkký povrch chrání před otisky na prádle, a to i u citlivých materiálů.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Materiál odrážející teplo

Vlákna potahu Premium 2v1 odrážejí teplo a zajišťují jeho optimální rozložení při žehlení, čímž výrazně zkracují dobu žehlení.

2. Extra měkký

Potah Premium 2v1 se skládá ze tří různých vrstev, díky nimž je obzvláště měkký a chrání vaše prádlo při žehlení.

3. Nastavitelná velikost

Potah na žehlicí prkno Vileda Premium 2v1 lze snadno použít na jakékoli žehlicí prkno s rozměry 30 - 45 cm × 110 - 130 cm.

VÍCE INFORMACÍ o potahu na žehlicí prkna Vileda Premium 2v1

VÍCE INFORMACÍ o potahu na žehlicí prkna Vileda Premium 2v1

MAXIMÁLNÍ KOMFORT PŘI ŽEHLENÍ S PRÉMIOVÝM POTAHEM NA ŽEHLICÍ PRKNA OD VILEDY
Měkký a praktický potah
na žehlicí prkna Premium 2v1 od značky Vileda je dokonalým potahem na vaše žehlicí prkno. Díky jeho funkčnosti můžete žehlit prádlo snadno, pohodlně a za výrazně kratší dobu. Díky své univerzální velikosti je tento žehlicí potah vhodný pro všechna běžná žehlicí prkna, ke kterým jej lze snadno připevnit. Potah má elegantní design v šedo-stříbrné barvě. 

TŘI VRSTVY PRO MAXIMÁLNÍ KOMFORT PŘI ŽEHLENÍ 
Vileda potah Premium 2v1 se celkem skládá ze tří vrstev, aby vaše prádlo nebylo při žehlení zbytečně namáháno. Díky tomu je potah obzvláště měkký a nabízí maximální pohodlí během žehlení. Materiál vašeho oblečení je trvale chráněn. Žehlička hladce klouže po potahu a vy můžete prádlo žehlit rychleji a bez námahy.

Povrch potahu na žehlicí prkna Premium 2v1 se skládá z metalických vláken odrážejících teplo. To vám umožní optimálně využívat teplo žehličky a získáte perfektní výsledky za výrazně kratší dobu žehlení. Další vrstva je umístěna mezi povrchem a pěnou, která slouží jako tepelná ochrana. Díky pěně je potah také výrazně měkčí. Kovová mřížka žehlicího prkna se neprotlačí, takže na vašem prádle není otisknut žádný vzor.

JEDNODUCHÉ UPEVNĚNÍ POTAHU 
Potah Vileda Premium 2v1 můžete snadno natáhnout na žehlicí prkno. S rozměry 110 až 130 cm na délku a 30 až 45 cm na šířku je vhodný pro všechna běžná žehlicí prkna. Umístěte potah na kovový povrch a přebytečnou látku upněte kolem okrajů prkna. Pomocí dvou šňůrek stáhněte potah a zafixujte klipem Vileda QuickFix. 

VLASTNOSTI PRODUKTU

a brand of FREUDENBERG