Vileda Rapid - metalický potah na žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

i 354,50 Kč
Kód produktu: VI163253

Metalický potah Vileda Rapid na žehlicí prkna má univerzální a snadný systém uchycení a garantuje rychlé žehlení bez krabatění pro všechny textilie. Metalická vrstva odráží teplo ze žehličky. Vhodný pro všechna žehlicí prkna s délkou 110 - 130 cm a šířkou 30 - 45 cm.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Přednosti produktu


1. Vylepšené složení materiálu

Chytré složení potahu Vileda Rapid poskytuje rychlejší a účinnější žehlení ve srovnaní se standardními potahy na žehlicí prkna. Jeho speciální metalický povrch odráží teplo ze žehličky, což urychluje žehlení.

2. Univerzální velikost

Jistotu, že metalický potah pasuje na většinu žehlicích prken, zaručuje přizpůsobitelná šířka a délka potahu Vileda Rapid. Potah můžete jednoduše upevnit pomocí zabudované šňůrky a klipu.

3. Žádné viditelné záhyby

Při žehlení vašich oděvů chcete, aby nebyly vůbec pomačkané a ne tam zbytečně přidělávat pokrčené záhyby a otisky z vašeho žehlicího prkna. Silná pěnová vrstva potahu Vileda Rapid zabraňuje kontaktu oděvu s konstrukci žehlicího prkna pro dokonalý výsledek.

VÍCE INFORMACÍ o potahu Vileda Rapid

VÍCE INFORMACÍ o potahu Vileda Rapid

Důkladné žehlení oblečení často zabírá příliš mnoho času, zvláště když jsou vaše koše na prádlo plné. Díky potahu Vileda Rapid na žehlicí prkno je tomu konec a pomůže vám vyžehlit vaše pomačkané prádlo bez námahy a ještě rychleji a snadněji než kdy předtím.

Tento chytrý potah přichází s moderním a elegantním šedo-stříbrným designem a má vylepšené složení. Metalizovaná vrstva potahu odráží teplo ze žehličky zpátky na prádlo, což garantuje rychlejší vyžehlení oděvů. Pro optimální výsledek má Vileda Rapid bavlněný potah zlehka drsnější povrch, aby vaše oblečení neklouzalo během žehlení, aniž by se poškodilo.

Výhody tohoto potahu na žehlicí prkno si může vyzkoušet a užít každý, jelikož má univerzální přizpůsobitelnou velikost pro všechna žehlicí prkna s délkou 110 - 130 cm a šířkou 30 - 45 cm. Pro umístění potahu na žehlicí prkno jej jednoduše položte na žehlicí prkno a přečnívající látku stáhněte dolů. Pro upevnění potahu použijte integrovanou šňůrku a zafixujte jej pomocí Vileda klipu. Není nic horšího než mačkání vašeho oblečení během žehlení kvůli nedostatečně vysoké vrstvě výplně na žehlicím prkně. To je důvod, proč má náš potah Vileda Rapid 4mm silnou pěnovou výplň, která brání vzniku otisků z konstrukce na oděvech. Polyuretanová pěna poskytuje jemnější povrch, který zaručuje žehlení snazší a bez námahy.

Žehlení nikdy nebylo jednodušší a efektivnější než s tímto metalickým potahem na žehlicí prkno. Kupte si svůj Vileda Rapid potah právě teď a zlepšete si svůj život s tímto chytrým domácím pomocníkem. Na co ještě čekáte? Vyzkoušejte ten rozdíl právě teď!

JAK SE POUŽÍVÁ

1

Umístěte ho

Po rozbalení metalického potahu jej umístěte na žehlicí prkno a ujistěte se, že je umístěn uprostřed. Následně přečnívající látku na okrajích zatáhněte dolů.
2

Upravte ho

Nyní můžete zatáhnout za šňůrku a přizpůsobit tak potah velikosti vašeho žehlicího prkna, aby pevně a bezpečně držel.

3

Zafixujte ho

V neposlední řadě šňůrku zafixujte pomocí Vileda klipu, který udrží potah během žehlení na svém místě.

Vlastnosti produktu

Často kladené otázky

Není potřeba používat další pěnovou vrstvu, jelikož potah Vileda Rapid má 4mm silnou vrstvu, která zajistí perfektní výsledek žehlení.
Ano samozřejmě. Tento potah je vhodný pro všechny druhy žehliček - na suché žehlení i na žehlení s párou.
a brand of FREUDENBERG