Vileda Star Plus žehlicí prkno M

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

2 100,00 Kč
Kód produktu: VI163316

Vileda Star Plus je bezpečné a stabilní žehlicí prkno s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou. Disponuje střední žehlicí plochou 120 × 38 cm. Komfort při žehlení zajistí 100% bavlněný potah. Výšku žehlicího prkna si můžete jednoduše nastavit až do 96 cm. 
Prodloužená záruka na 3 roky.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do 3 pracovních dní u Vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Více informací

Více informací

Bezpečné Vileda žehlicí prkno s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou pro snadné a pohodlné žehlení. Žehlicí plocha prkna je 120 × 38 cm. 

Stabilní a bezpečné žehlicí prkno má obdélníkovou odkládací plochu se silikonovými podložkami s možností zavěšení 2 ramínek na oblečení. 100% bavlněný potah s pěnou. Ocelová konstrukce a variabilně nastavitelná výška od 75 až do 96 cm.

Atraktivní design

Vileda potah na žehlicí prkno je vyroben ze 100% bavlny a zajišťuje, že žehlička hladce klouže po povrchu. Světle modrý design žehlicího potahu s barevným vzorem přináší do vašeho bytu radost a žehlení ještě zpříjemňuje. Pěnová výplň potahu zabraňuje tomu, aby kovová žehlicí plocha tlačila na prádlo.

Doplňkové funkce

Žehlicí prkno Vileda Star Plus nabízí doplňkové funkce jako jsou odkládací plocha s výřezy pro ramínka na oblečení, elektrická zásuvka a držák kabelu. Pomocí držáku kabelu můžete optimálně zajistit žehličku. Zafixujte kabel a žehlete, aniž by se vám kabel žehličky dostal do cesty. Žehlicí prkno Vileda Star Plus disponuje také elektrickou zásuvkou, do které můžete zapojit vaši žehličku. Na odkládací plochu je možné zavěsit 2 kusy ramínek. Kromě toho bezpečnost zajišťují protiskluzové nožičky a dětská pojistka, která brání náhodnému složení prkna.

 

a brand of FREUDENBERG