Vileda Star Plus žehlicí prkno

Na skladě / dodání do 3 pracovních dnů

2 180,00 Kč
Kód produktu: VI163316

Vileda Star Plus bezpečné žehlící prkno s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou.


  • Doručení zdarma při objednávce nad 1200 Kč 
  • Do dvou dní u vás 
  • Oficiální e-shop Vileda 

Bezpečné Vileda žehlící prkno s pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou pro snadné a pohodlné žehlení. Žehlící plocha prkna je 120×38 cm. Pro ještě komfortnější žehlení disponuje prkno pohyblivým držákem kabelu a elektrickou zásuvkou.
Stabilní a bezpečné žehlicí prkno má obdélníková odkládací plocha se silikonovými podložkami a možnost zavěšení 2 ramínek na oblečení. 100% bavlněný potah s pěnou. Ocelová konstrukce a variabilně nastavitelná výška 75 až 96 cm.

Atraktivní design.

Vileda potah na žehlicí prkno je vyroben ze 100% bavlny a zajišťuje, že žehlička hladce klouže po povrchu. Světle modrý design žehlicího potahu s barevným vzorem přináší do vašeho bytu radost a žehlení ještě zpříjemňuje. Pěnová výplň potahu zabraňuje tomu, aby kovová žehlicí plocha tlačila na prádlo.

Doplňkové funkce

Žehlicí prkno Vileda Star Plus nabízí doplňkové funkce jako jsou odkládací plocha s výřezy pro věšáky na oblečení, elektrická zásuvka a držáku kabelu. Pomocí držáku kabelu můžete optimálně zajistit žehličku. Zafixujte kabel a žehlete aniž by se vám kabel žehličky dostal do cesty. Žehlicí prkno Vileda Neo Plus disponuje taký elektrickou zásuvkou do které můžete zapojit Vaší žehličku. Na odkládací plochu je možné zavěsit 2 kusy ramínek. Kromě toho bezpečnost zajišťuju protiskluzové nožičky a dětská pojistka, která brání náhodnému složení prkna.

 

a brand of FREUDENBERG